Slavný muzikál Tarzan s hity Phila Collinse míří do Prahy

  11:30
Pražské Divadlo Hybernia chystá muzikál Tarza na motivy animovaného muzikálu společnosti Disney s hity Phila Collinse. Premiéra je plánována na říjen.

Muzikál Tarzan | foto: Divadlo Hybernia

Divadlo

TARZAN

Divadlo Hybernia náměstí Republiky 3/4

1. 10. 22 - 26. 12. 22

Divadlo Hybernia Praha 1

Další termíny

Koupit vstupenky

Muzikál podle jednoho z nejslavnějších dobrodružných a milostných románů světa vznikl původně pro filmové studio Walt Disney a pak pro divadlo Broadway v New Yorku. Dále byl úspěšně uveden v Anglii, Německu, Nizozemsku, USA, Švédsku a na Filipínách. Česká republika je první zemí bývalého východního bloku, která získala licenci na tento muzikál. Více čtěte zde.

Příběh líčí osudy potomka mladého anglického páru, kterého po tragické smrti rodičů vychová pralesní opice a který se brzy díky své síle a důvtipu stane nejmocnějším tvorem džungle. Jeho dobrodružný život v korunách stromů obrátí naruby expedice profesora Portera, který přijel do africké džungle studovat život goril. Tarzan si poprvé uvědomí, že je člověk a jeho prozření je umocněno opětovanou láskou k profesorově dceři Jane. 

Režisérem české verze muzikálu je Libor Vaculík, choreografie se ujala Ivana Hannichová, akrobacie Jan Kohout, scénografie Petr Hloušek a kostýmy vytvořil Roman Šolc. 

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz