Lords Of The Sound přiveze vánoční atmosféru s programem ‚Grand Christmas‘

  11:00
Do novoroční pohody, ducha Vánoc, atmosféry lásky a tepla rodinného kruhu se můžete pohroužit za zvuků svátečních písní a skladeb ze známých filmů v podání orchestru Lords Of The Sound, který uvádí nový vánoční program ‚Grand Christmas‘. Ticketportal připravil ve spolupráci s pořadatelem speciální akci, SLEVU 20% na nákup vstupenek.

Lords Of The Sound a jeho vánoční program ‚Grand Christmas‘ | foto: Lords Of The Sound

Hudba

LORDS OF THE SOUND s programem `Grand Christmas`

Parkhotel Congress Center Plzeň U Borského parku 31

7. 12. 2021

Parkhotel Congress Center Plzeň Plzeň

Koupit vstupenky

Orchestr daruje živý zvuk vánočních hitů a soundtracků k nejoblíbenějším vánočním filmům: Vánoční koleda, Doba ledová, Polární expres, Grinch, Sám doma, Waltz in a Snowstorm, Jingle Bells, Let is snow, We Wish You A Merry Christmas, Happy New Year nebo Last Christmas.

Podle pořadatelů je vystoupení Lords Of The Sound víc než pouhý koncert, ale skutečný dvouhodinový svátek hudby. 

Můžete ho navštívit 30. listopadu v Praze. Následuje pak turné po některých krajských městech, například Liberci, Ústí nad Labem, Plzni, a poslední dva koncerty 8. a 9. prosince budou patřit Brnu a Ostravě.

Orchestr Lords Of The Sound každým koncertem okouzluje stále rostoucí počet diváků a vytváří si tak publikum věrných fanoušků. Návštěvníci ho nazývají „pozitivní orchestr“ čímž poukazují na jeho nestrojenou upřímnost a charisma. Koncerty jsou plné prvků show, humoru a lidské komunikace s publikem.

Zasvěťte proto večer orchestru nové generace Lords Of The Sound, přijďte se svými blízkými a prociťte jednotu mezi sebou a hudbou tajemných vánočních svátků!

Ticketportal si pro vás připravil ve spolupráci s pořadatelem speciální akci a to SLEVU 20% na nákup vstupenek. Při nákupu vstupenek na LORDS OF THE SOUND s programem ‚Grand Christmas‘ zadejte v košíku pod slevou GRAND CHRISTMAS kód ARTpartner20 a získáte slevu 20% ze vstupenky.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz