Lords Of The Sound se vrací s hudbou z fantasy filmů, seriálů a her

Orchestr nové generace Lords Of The Sound přijíždí se svým obnoveným programem „Music is coming“. Na přelomu září a října tak opět potěší fanoušky fantasy filmů a počítačových her, jako jsou například Hra o trůny, Pán prstenů, Avatar, Mad Max, Strážci Galaxie či Assassin’s Creed.

Lords Of The Sounds | foto: Ticketportal.cz

Hudba

LORDS OF THE SOUND v programu „Music is coming“

Parkhotel Congress Center Plzeň, U Borského parku U Borského parku 31

24. 4. 2022

Parkhotel Congress Center Plzeň, U Borského parku Plzeň

Koupit vstupenky

Music is coming je úžasná kombinace živého zvuku orchestru, sboru a skutečné magie, která prostupuje oblíbené filmy a počítačové hry.

Lords Of The Sounds

Světově proslulé soundtracky teď zazní zcela novým způsobem a získají tím obzvláštní sílu – taková je míra schopností nenapodobitelných Lords Of The Sound! 

Pořadatelé vřele zvou diváky, aby si přišli na vlastní uši vychutnat celou plnou sílu živého, ale i živelného proudu hudby!

V parádním provedení členů orchestru zazní hudba z těchto světoznámých fantasy filmů, seriálů a počítačových her: Hra o trůny, Vikingové, Harry Potter, The Mandalorian, Dobrá znamení, Wonder Woman, Pán prstenů, Avatar, Mad Max, Strážci Galaxie, Piráti z Karibiku, Pátý element, Warcraft , Skyrim, Liga výjimečných, Assassin’s Creed, Mortal Kombat, The Witcher a dalších.

Vystoupení LORDS OF THE SOUND, to je něco víc než pouhý koncert, to je skutečná show! 

www.artpartner.cz 

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz