Jiří Korn oslaví sedmdesátiny koncertem v největší aréně v Česku

  13:01aktualizováno  13:01
Zpěvák, tanečník a herec Jiří Korn letos slaví 70. narozeniny a k této příležitosti připravil svůj dosud největší koncert. V pražské O2 areně zazpívá všechny svoje hity od 60. let minulého století až do současnosti v režii bratří Cabanů.

Hudba

JIŘÍ KORN

O2 arena Českomoravská 2345/17

25. 9. 2019

O2 arena Praha

Koupit vstupenky

Jiří Korn byl vždy propagátorem moderních trendů v české popmusic. Svým moderním přístupem k hudbě, tanci i módě ovlivnil několik generací a přesáhl tehdejší hranice.

Loni byl oceněn divadelní cenou Thálie za celoživotní dílo v oblasti muzikálu. V současnosti exceluje třeba v divadle Hybernia v muzikálu Doktor Ox (více čtěte zde). Vystupuje také s úspěšným projektem 4TET.

Letos Jiří Korn oslaví 70. narozeniny a připravil koncert, který bude průřezem celé jeho kariéry a poděkováním fanouškům za přízeň. „Nečekejte obyčejný koncert. Rozhodl jsem se oslavit svoje jubileum jinak, protože se těším, jak si se zcela unikátním koncertním pojetím v režii bratrů Cabanů a v hudebním nastudování Jiřího Škorpíka připomenu spolu s fanoušky většinu mých písní,“ říká Jiří Korn.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz