Nejlepší dárek? Muzikál plný hvězd! Divadlo Hybernia nabízí dárkové poukazy

  12:16aktualizováno  12:16
Udělejte radost jedinečným hudebním a divadelním zážitkem. Divadlo Hybernia připravilo dárkové vstupenky na své hvězdně obsazené muzikály.

Z muzikálu Mefisto | foto: archiv muzikálu Mefisto

Divadlo

DÁRKOVÝ POUKAZ DO DIVADLA HYBERNIA

Divadlo Hybernia, nám. Republiky 4, Praha 1 nám. Republiky 4

30. 6. 2019

Divadlo Hybernia, nám. Republiky 4, Praha 1 Praha

Koupit vstupenky

Mefisto je nejúspěšnější muzikál divadla. Navštívilo ho už přes 80 tisíc diváků. Hlavní dvojroli Fausta a Mefista zpívá a hraje frontman skupiny Kabát Josef Vojtek, který byl za ni dokonce oceněn cenou Thalie.

Autor Mefista Zdeněk Zelenka je autorem také dalšího kusu Divadla Hybernia - muuzikáové komedie na motivy povídky Julese Vernea s velmi aktuálním tématem o manipulaci lidí Doktor Ox. Hlavní roli dostal Jiří Korn. Vedle něj se představí Kateřina Brožová nebo Petra Vraspírová.

Záběr ze zkoušek muzikálu Doktor Ox

Záběr ze zkoušek muzikálu Doktor Ox

Diváci mají posledních pár možností vidět velký Shakespearův příběh o lásce a zradě Othello z pera Janka Ledeckého. Muzikál Iago vs. Othells Jankem Ledeckým, Dashou, Milanem Peroutkou, Michalem Novotným a dalšími bude mít v Česku už jen 20 repríz.

Iago vs. Othello

Iago vs. Othello


Na pódium Hybernie se navíc vrátil jeden z nejúspěšnějších českých muzikálů Galileo v původním hereckém obsazení s Ivanou Chýlkovou, Petrem Kolářem, Jankem Ledeckým, Sabinou Laurinovou, Pavlem Zedníčkem a dalšími.

Na všechny tyto muzikálu je možné zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500,- nebo 1000,- korun, který je nevratný a nedá se proměnit za hotovost. Dárkový poukaz je nutné vyměnit za vstupenky po dohodě s obchodním oddělením. Poukaz se čerpá v plné výši na něm uvedené. V případě zakoupení vstupenek ve vyšší hodnotě, než na kterou je poukaz vystavený, je možné rozdíl doplatit v hotovosti. V případě zakoupení vstupenek v nižší hodnotě, peníze nevracíme. Po uplynutí doby platnosti nelze dárkový poukaz uplatnit. Finanční prostředky se nevrací.

Majitelé dárkového poukazu nemají přednostní nárok na rezervaci vstupenek. Poukaz je platný do data na něm uvedeném. Jeho platnost nelze prodloužit.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz