Darujte pod stromeček muzikál plný hvězd. Divadlo Hybernia nabízí dárkové poukazy

  11:20
Udělejte radost jedinečným hudebním a divadelním zážitkem. Divadlo Hybernia připravilo dárkové vstupenky na své hvězdně obsazené muzikály.

Tarzan | foto: Divadlo Hybernia

Dárky

DÁRKOVÝ POUKAZ DO DIVADLA HYBERNIA

Divadlo Hybernia náměstí Republiky 3/4

31. 12. 2022

Divadlo Hybernia Praha 1

Koupit vstupenky

Tarzan je jedním z nejslavnějších dobrodružných a milostných románů světa a taky jedním z nejúspěšnějších světových muzikálů s hudbou Phila Collinse. V Divadle Hybernia hraje Tarzana David Gránský, v dalších rolích uvidíte Josefa Vojtka, Ditu Hořínkovou, Michaelu Gemrotovou a další. Více čtěte zde.

Mefisto je nejúspěšnější muzikál divadla. Navštívilo ho už přes 80 tisíc diváků. Hlavní dvojroli Fausta a Mefista zpívá a hraje frontman skupiny Kabát Josef Vojtek, který byl za ni dokonce oceněn cenou Thalie. Láska, humor i napětí se snoubí v atraktivním příběhu na věčné téma ztraceného a znovu nalezeného mládí.

Mefisto

Na pódium Hybernie se vrátil jeden z nejúspěšnějších českých muzikálů Galileo v původním hereckém obsazení s Ivanou Chýlkovou, Petrem Kolářem, Jankem Ledeckým, Sabinou Laurinovou, Pavlem Zedníčkem a dalšími. Ztvárňuje napínavý boj jedince proti společnosti opřený o silný příběh plný lásky, vášně, nenávisti.

Janek Ledecký v titulní roli obnoveného muzikálu Galileo

Na všechny tyto muzikály je možné zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 nebo 1 000 korun, který je nevratný a nedá se proměnit za hotovost. Dárkový poukaz je nutné vyměnit za vstupenky po dohodě s obchodním oddělením. Poukaz se čerpá v plné výši na něm uvedené.

V případě zakoupení vstupenek ve vyšší hodnotě, než na kterou je poukaz vystavený, je možné rozdíl doplatit v hotovosti. V případě zakoupení vstupenek v nižší hodnotě, peníze nevracíme. Po uplynutí doby platnosti nelze dárkový poukaz uplatnit. Finanční prostředky se nevrací.

Majitelé dárkového poukazu nemají přednostní nárok na rezervaci vstupenek. Poukaz je platný do data na něm uvedeném. Jeho platnost nelze prodloužit.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz