Karlovy Vary budou centrem špičkové módy, blíží se TOP Fashion Week

  19:30
Poslední zářijový víkend přijede do Karlových Varů víc než desítka českých i zahraničních návrhářů, aby tu v Grandhotelu Pupp představila svou tvorbu.

TOP Fashion Week | foto: Ticketportal.cz

Do společnosti

TOP FASHION WEEK

GRANDHOTEL PUPP Mírové náměstí 2

28. 9. 2019

GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary

Koupit vstupenky

Na sérii módních přehlídek představí v rámci TOP Fashion Week návrháři své vize pro nadcházející sezonu.

Z New Yorku přijede Katerina Lankova, proslulá spoluprací s hvězdami americké rapové hudební scény, jako jsou Missy Elliott či Lil Kim. Mezi návrháři se zahraničními kořeny se vedle jiných objeví Kristina Oganesian původem z Arménie nebo slovenský rodák Pavel Berky.

K vidění budou mimo jiné kreace Mirky Horké, hlavní designérky mezinárodně uznávané značky svatebních šatů Crystal Bride, pánské modely z dílny Petra Kaloudy a mnoho dalších zvučných jmen.

Návrhářka Mirka Horká představila ve spolupráci s desginérským studiem Gravelli...

Návrhářka Mirka Horká představila v minulosti ve spolupráci s designérským studiem Gravelli převážně pánskou kolekci He Froze, vytvořenou z betonu.

Kromě návrhářů bude TOP Fashion Week hostit i známé české tváře v roli patronů. Tereza Kostková, Iva Kubelková, Kate Mátlová, Jan Čenský, Aleš Háma a Miroslav Šimůnek se stanou ambasadory jednotlivých autorů a budou je provázet celou akcí.

V prodeji je i limitovaná edice vstupenek na oficiální after party, kde vystoupí duo DeepDeer spolu s houslistkou Eli Gra, následováno krásnou DJkou Hannah Vee za podpory saxofonisty Livesaxe.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz