National Geographic přináší Symfonii našeho světa s živým orchestrem

  15:30aktualizováno  15:30
V prosinci uvidíte v Karlových Varech a v Pardubicích úchvatné záběry divoké přírody zachycené pro National Geographic harmonicky podbarvené symfonickou hudbou skladatelů Austina Fraye a Andrewa Christiho. Ti působí pod hlavičkou Bleeding Fingers Music věhlasného Hanse Zimmera.

Záběr z představení National Geographic: Symphony for Our World | foto: Ticketportal

Hudba

National Geographic: Symphony for our World

REALISTIC ARENA, Západní 1812/73, Karlovy Vary Západní 1812/73

13. 12. 2019

REALISTIC ARENA, Západní 1812/73, Karlovy Vary Karlovy Vary

Koupit vstupenky

Fascinující devadesátiminutové představení Symfonie našeho světa s živým orchestrem a sbory bylo od jara 2018 uvedeno již v desítkách hal a koncertních sálů po celém světě. 

Fotogalerie

Vychází z průlomového stylu obrazového vyprávění časopisu National Geographic, který spojuje s perfektní synchronizací živého orchestru a sboru v jeden okouzlující celek. Inspirovalo se původní stejnojmennou televizní předlohou televizního kanálu Nat Geo Wild, která měla začátkem roku 2018 premiéru ve 140 zemích světa.

Symfonie našeho světa je rozdělena do pěti částí, z nichž každá se zaměřuje na konkrétní prostředí – moře, pobřeží, pevninu, hory, nebe – a v kombinaci s úchvatnými záběry vytváří jedinečný a inspirující zážitek. Každé prostředí je vykresleno a umocněno jinými hudebními nástroji a motivy, všechny dohromady pak vzdávají hold krásám a divům nespoutané přírody.

Hudba z dílny týmu Bleeding Fingers Hanse Zimmera, stojícího mimo jiné za sérií Modrá Planeta, je bohatá, atmosférická a povznášející. Svou orchestrální silou podtrhává majestátnost přírody v její nejryzejší formě.

„National Geographic inspiroval mnoho generací k objevování, pochopení a ochraně naší planety. Bylo mi proto velkou ctí podílet se na převedení tohoto odkazu do živé symfonie,“ říká Jason Michael Paul, prezident agentury Jason Michael Paul Entertainment.

„Dali jsme dohromady vše, co jsem se za dvacet let v hudební produkci naučil, abychom spolu s National Geographic vytvořili něco skutečně jedinečného.“

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz