Na Hvězdném víkendu v Lednici vystoupí Jarek Nohavica, No Name a 4 Tenoři

  12:30
V krásném prostředí zahrad lednického zámku se bude 18. až 20. srpna konat hudební festival Hvězdný víkend. Návštěvníci se mohou těšit na Jarka Nohavicu, skupinu No Name či uskupení 4 Tenoři a Dášu Zázvůrkovou. Pořadatelé přichystali výhodnou třídenní vstupenku, která umožní návštěvu všech koncertů.

Během koncertu 4 Tenorů si mohou na Hvězdném víkendu návštěvníci udělat i piknik | foto: Ticketportal

Festivaly

HVĚZDNÝ VÍKEND V LEDNICI - TŘÍDENNÍ VSTUPENKA

Státní zámek Lednice, zámecké zahrady Zámek 1

18. 8. 2023

Státní zámek Lednice, zámecké zahrady Lednice

Koupit vstupenky

Hvězdný víkend v Lednici začíná v pátek, kdy se návštěvníci mohou od 17:30 hodin těšit na stánky s jídlem a pitím partnerů akce Varta, Manner, Canon, Chateau Valtice, hamburgery Amici a doprovodným programem. Jako předkapela vystoupí od 19:00 hodin YesBrothers a od 20:00 No Name.

Koupit vstupenky na jednotlivé koncerty

Sobotní program začíná také od 17:30. Hlavní program, tedy koncert Jarka Nohavicy, pak začne ve 20:00 hodin. Opět ho doprovodí na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka. Diváci vše uvidí i na LED obrazovce.

Neděle je pak věnována všem milovníkům romantických skladeb. Od 19:00 hodin vystoupí Dáša Zázvůrková a od 20:00 hodin 4 Tenoři, tedy Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo, kteří patří mezi současné fenomény žánrové hudby. Jejich repertoár tvoří muzikálové a filmové árie autorů Sira Andrew Lloyd Webbera, Leonarda Bernsteina, Karla Svobody nebo Ennia Morriconeho. 4 Tenoři na koncertech vystupují s Unique Quartet a dalšími hudebníky.

Koncerty se konají za každého počasí, do areálu je zakázáno vnášet deštníky, doporučeny jsou pláštěnky.

Třídenní vstupenky jsou nepřenosné a u vstupu budou vyměněny za pásku na zápěstí (hand strip).

Více informací o festivalu zájemci najdou na webu: www.hvezdnyvikend.cz

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz