Heřmánek mladší si zahraje pod taktovkou otce ve Hře, která se zvrtla

  11:30aktualizováno  11:30
Divadlo Bez zábradlí uvede 13. září premiéru komedie Hra, která se zvrtla. Ta je už tři roky hitem londýnského West Endu a získala řadu prestižních cen. Nyní se jí režijně ujal sám ředitel divadla Karel Heřmánek a do jedné z rolí obsadil svého syna.

Karel Heřmánek mladší | foto: Lenka HatašováiDNES.cz

Divadlo

Hra, která se zvrtla

Divadlo Bez Zábradlí Palác Adria

13. 9. 2019

Divadlo Bez Zábradlí Praha

Koupit vstupenky

Hra, která se zvrtla pracuje s modelem divadla na divadle. Inscenování anglické detektivky provází smršť nepředvídatelných situací, se kterými se herci pokoušejí vyrovnat zoufalou snahou dovést představení do konce.

Divadlo se rozhodlo uvést drama o mysteriózní vraždě z roku 1920, ale jak titul napovídá, všechno, co se mohlo pokazit, se pokazilo. Přes četné neuvěřitelné nehody,  kdy vše kolabuje, se představení dopracuje k závěrečné oponě, aby poté sklidilo fantastický úspěch a ovace.

Hra získala v roce 2015  prestižní britské ocenění Olivier pro nejlepší komedii. Po úspěšném turné po Austrálii v současné době dobývá Broadway v New Yorku. Obdržela ceny BrodwayWorld UK a WhatsOnStage jako nejlepší komedie a v Paříži cenu Moliére pro nejúspěšnější komedii roku.

Karel Heřmánek ml., Karel Heřmánek a Dana Morávková v Jistě, pane premiére!

Karel Heřmánek ml., Karel Heřmánek a Dana Morávková v další hře Divadla Bez zábradlí Jistě, pane premiére!

V Praze ji v překladu Alexandera Jerie uvede Divadlo Bez zábradlí pod taktovkou samotného ředitele Karla Heřmánka, který v ní režijně povede i svého syna. Kromě Karla Heřmánka mladšího uvidíte Danu Morávkovou, Nikol Kouklovou, Josefa Cardu a další.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz