Rossi, Márquez a další opět míří do Brna! Vstupenky na GP České republiky jsou v prodeji

  12:30
Nejprestižnější motocyklový šampionát na světě se i letos pojede na Masarykově okruhu v Brně. Grand Prix České Republiky MotoGP proběhne od 2. do 4. srpna.

Marc Márquez (vpravo) a Andrea Dovizioso během závodu Moto GP v Aragonii. | foto: Reuters

Sport

Grand Prix České republiky 2019

Automotodrom Brno Masarykův okruh 201

2. 8. 2019

Automotodrom Brno Ostrovačice

Koupit vstupenky

Velká cena České republiky přiláká do Brna každoročně čtvrt milionu fanoušků z celého světa. Každý chce vidět naživo ostré závody těch největších motocyklových hvězd. 

O titul bude opět usilovat i devítinásobný světový šampion Valentino Rossi, který má v Českou obrovskou fanouškovskou základnu.  Mistrovský titul bral loni Španěl Marc Márquez na Hondě, druhý byl Andrea Dovizioso na Ducati.

Vstupenky na autodrom jsou rozděleny do několika kategorií: 

GOLD - platná na všechny přírodní tribuny B,C,D,E,F,G. Vstup všemi branami.
SILVER – platná na tribuny B, D, E, G. Vstup pouze branami B, D, G a u tubíku.
JUNIOR - je určena dětem narozeným v letech 2005-2012. Platnost jako GOLD.
SENIOR - je určena návštěvníkům narozeným do roku 1952 včetně. Platnost jako GOLD.

T2, T3, T5 – platí na sedadlové tribuny umístěné na cílové rovince Tribuna T2 je umístěna v prostoru startu a cíle s výhledem do první zatáčky, na velkoplošnou obrazovku a do boxů. Tribuna T3 je jediná krytá tribuna Masarykova okruhu. Nabízí výhled na start a cíl závodů, na stupně vítězů a na velkoplošnou obrazovku. Tribuna T5 se nachází na cílové rovince mezi tribunami T2 a T3. Nabízí výhled na start a cíl závodů, velkoplošnou obrazovku a stupně vítězů.

T1, T4, T6 – platí na sedadlové tribuny umístěné v oblasti tzv. stadionu. Tribuny T1, T4 a T6 se nacházejí v divácky populární oblasti tzv. stadionu, tj. naproti přírodní tribuně C, přičemž T6 je orientována na nájezd na stadion a T4 na výjezd ze stadionu. Ze všech tribun je výborný výhled na atraktivní úseky tratě a na velkoplošné obrazovky.

T4 PLUS –zahrnuje sedadlo na tribuně a občerstvení v přilehlém stanu.

Držitelé sedadlových vstupenek mohou procházet podchody pod závodní dráhou a mají v příslušných dnech volný přístup na všechny přírodní tribuny.

T2 PREMIUM a T2 PREMIUM JUNIOR - jsou vhodnou variantou pro aktivního návštěvníka. Nabízí zázemí stanu s celodenním občerstvením umístěného vedle tribuny T2, parkovací kartu, návštěvu Paddocku, pohled z tribuny T2 a přístup na přírodní tribuny.

T2 PREMIUM JUNIOR je určena dětem narozeným v letech 2005-2012.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz