Anna K., JEN a další zazpívají v Obecním domě pro nemocné děti na Galavečeru na Draka

  17:31
Galavečer na Draka 2020 je benefiční večer na podporu dětí se spinální muskulární atrofií (SMA), což je genetické onemocnění způsobující ochabování svalů. V rámci hlavního programu vystoupí v pražském Obecním domě Anna K., JEN a saxofonista Saxofrancis.

Anna K. | foto: Goran Tačevski

Do společnosti

Galavečer na Draka 2020

Obecní dům - Smetanova síň náměstí Republiky 1090/5

23. 1. 2020

Obecní dům - Smetanova síň Praha

Koupit vstupenky

Galavečer na Draka každoročně podporuje dva konkrétní příběhy pacientů se spinální svalovou atrofií. Cílem projektu je nabídnout nejen finanční podporu rodinám, ale především rozšířit povědomí o tématu vzácných onemocnění, odkrýt problémy pacientů s nimi spojené, rozvířit společenskou diskusi a hlavně ukázat radost, smích a že i život s takovou zátěží se dá žít s radostí.

V rámci hlavního programu vystoupí zpěvačka Anna K., zpěvák JEN a saxofonista Saxofrancis. Patronem akce se stali Vavřinec Hradilek, olympijský medailista a mistr světa ve vodním slalomu, a herečka Eva Čížkovská. Z každé prodané vstupenky poputuje dětem 50 korun.

Galavečer na Draka ve svém třetím ročníku podpoří Kristýnu a Radovana Hagenovi (3,5 roku), dvojčata žijící v Ostravě, jimž byla nemoc diagnostikována v 7 měsících a Annu Hlavicovou (19 let), dívku z Mníšku pod Brdy, která se s nemocí statečně pere i v dospělém věku a zatím neúspěšně žádá pojišťovnu o úhradu aktuálně dostupného léku.

Akce se koná pod záštitou Nadačního fondu SPOLU NA DRAKA. Nadační fond původně vznikl na podporu malého Zdeňka Rejzka, nyní se soustředí na pomoc všem pacientům s nemocí SMA a dalšími vzácnými onemocněními.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz