Největší Labutí jezero v podání St. Petersburg Festival Ballet míří do Česka

  12:31aktualizováno  12:31
Diváci v Praze a Ostravě uvidí Labutí jezero s rekordním počtem baletek. St. Petersburg Festival Ballet nabízí ruskou školu klasického baletu se svěžím dechem 21. století, ideální technikou provedení a bohatou nádherou kostýmů a dekorací.

Labutí jezero | foto: Ticketportal.cz

Divadlo

St. Petersburg Ballet - největší Labutí jezero

Multifunkční aula GONG, Ruská, Ostrava - Vítkovice Ruská 2993

26. 1. 2020

Multifunkční aula GONG, Ruská, Ostrava - Vítkovice Ostrava

Další termíny

Koupit vstupenky

Nikdy předtím se v České republice neocitlo současně na scéně tolik baletek. Obvykle v představení Labutí jezero vystupuje kolem dvaceti bílých labutí. St. Petersburg Festival Ballet jich ovšem přiveze 48. Pražské baletní představení bude doprovázet Hungary Festival Orchestra.

Fotogalerie

St. Petersburg Festival Ballet byl založen v roce 2011. Skupina sjednotila mladé a talentované umělce z nejlepších divadel v Petrohradu. Umělci, kteří zde působí, jsou držitelé divadelní ceny Zlatá maska, vítězové ruských a mezinárodních soutěží a držitelé mnoha prestižních vyznamenání.

Soubor s velkým úspěchem hostoval v USA, Itálii, Německu, Francii, Nizozemsku, Belgii, Finsku, Portugalsku, Číně, Brazílii, Mexiku a v dalších zemích.

V České republice vystoupí v lednu hned třikrát. První představení se uskuteční 26. ledna v ostravském Gongu a další dvě budou následovat v pražském Kongresovém centru.

Autor:

Doporučené akce

Show

Youtuberka Lea vyrazí na turné, předvede gymnastiku i zpěv

Youtuberka Lea má na YouTube skoro čtvrt milionu...

2. 2. 2020

Dům kultury Litoměřice,Velký sál, Na Valech 2028 Litoměřice-Město

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz