Moskevský soubor Russian Classical Ballet přiváží do Česka Louskáčka

  18:30aktualizováno  18:30
Prestižní moskevský soubor, který vede slavná tanečnice Evgeniya Bespalova, se vrací do České republiky s novým nastudováním jednoho z mistrovských děl klasického baletu - Louskáčkem. Vystoupí s ním v Ostravě a v Praze.

Louskáček | foto: Ticketportal.cz

Divadlo

RUSSIAN CLASSICAL BALLET - LOUSKÁČEK

Multifunkční aula GONG, Ruská, Ostrava - Vítkovice Ruská 2993

8. 11. 2019

Multifunkční aula GONG, Ruská, Ostrava - Vítkovice Ostrava

Koupit vstupenky

Louskáček je kouzelné vyprávění, které probouzí představivost a vede do království fantazie. Vánoční sen s oživlými panenkami, zlými tvory a zvláštním hrdinou - princem Louskáčkem je příběhem naplněným romantikou a imaginací.

Louskáček, Čajkovského opus 71, zvěčňuje skladatelovu genialitu výraznými a nezapomenutelnými melodiemi, jako je Tanec Cukrové víly nebo Valčík květin.

Marius Petipa odhalil svou originalitu a kreativitu v choreografickém vývoji tohoto nadčasového mistrovského díla, jež zůstává i nadále jedním z nejhranějších představení.

Russian Classical Ballet uvádí představení s realistickou scénografií, propracovanými kostýmy se skvostnými detaily a s obsazením vynikajících sólistů a baletního sboru, vedeného dvěma mezinárodními tanečními hvězdami.

Soubor Russian Classical Ballet se skládá z tanečníků, kteří absolvovali nejvýznamnější choreografické školy v Moskvě, Petrohradu, Novosibirsku nebo Permu. Těleso souboru tvoří slavní umělci z některých nejprestižnějších tanečních divadel se znalostmi a zkušenostmi z mezinárodní baletní scény, spolu s novou vlnou čerstvých talentů v oblasti klasického tance. Do Prahy přiveze také Labutí jezero.

Studenti do sedmnácti let a senioři nad 65 let mají nárok na 30% slevu ze vstupného. Při nákupu tří vstupenek obdržíte čtvrtou zdarma.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz