ROMAN HORKÝ 60 KAMELOT

  15:30

Hudba

ROMAN HORKÝ 60 KAMELOT

KD Hronovická Hronovická 406

4. 4. 2024

KD Hronovická Pardubice

Koupit vstupenky

ROMAN HORKÝ 60 & KAMELOT - Zaprášené diamanty Tour 2024
Zaprášené diamanty Tour 2024 je unikátní koncertní projekt zpěváka, textaře, skladatele a frontmana brněnské skupiny Kamelot. Roman Horký, zpěvák a kytarista jedné z nejúspěšnějších folkových a trampských hudebních skupin ČR si připomene v roce 2024 své významné životní jubileum 60 let.
Toto výročí oslaví se svými příznivci v rámci celorepublikového turné, ve kterém návštěvníci uslyší celou řadu hitů jako Levnej hotel, Čas rozchodů, Pozor, tunel!, Země antilop, Slib, Honolulu, Island, Když vlaky jedou, Dlouhá pláž a další.
V muzice není Roman Horký stylově omezen, nicméně, jeho nejtypičtějším žánrem jsou trampské písně a folk-rock. Za svoji kariéru složil a otextoval přes tři sta písní. Je držitelem mnoha hudebních ocenění, skupina Kamelot byla desetkrát vyhlášena Kapelou roku a její nahrávky byly třikrát oceněny jako Album roku, natočil přes dvacet autorských alb, z toho patnáct z nich bylo oceněno titulem Zlatá deska a dvě alba získala titul Platinová deska i Multiplatinová deska.
Jako host večera také vystoupí zpěvačka Ilon Leichtová, známá z plzeňské bluegrassové kapely BlueGate.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets!!
Další info:
PARDUBICE: vstupenky ZTP/P platí pro dvě osoby - vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jeho doprovod (jedna osoba) / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz