Richard Müller - Čierna labuť, biela vrana - Tour

  16:30

Hudba

Richard Müller - Čierna labuť, biela vrana - Tour

Divadlo Hybernia náměstí Republiky 3/4

23. 11. 23 - 13. 12. 23

Divadlo Hybernia Praha 1

Další termíny

Koupit vstupenky

Richard Müller - Čierna labuť, biela vrana - Tour 2023
Richard Müller je legendou česko-slovenské hudební scény, vynikající zpěvák s nezapomenutelným hlasem, hudebník, skladatel a textař.
Za svou téměř čtyřicetiletou hudební kariéru natočil více než 20 alb, na kterých spolupracoval s mnoha zvučnými jmény, jako například Petr Hapka, Michal Horáček, Milan Lasica, Michal Pavlíček nebo Ondřej Brzobohatý. V Česku a na Slovensku se prodalo celkem více než 1 milion jeho desek.
Získal řadu hudebních ocenění, mezi nimi osmnáct cen Aurel, dvanáct umístění mezi nejlepšími zpěváky v anketě Slávik nebo ceny Grand Prix Rádio.
Jeho nejnovějším hudebním počinem je album Čierna labuť, biela vrana, které těší se nadšenému přijetí fanoušků i hudebních kritiků. Aktuálně vyráží na turné právě s tímto nejnovějším albem, můžete se tedy těšit na nové skladby, ale i na starší oblíbené hity.

Délka koncertu je cca 90 minut bez přestávky
Otevření divadla: 19:00
Otevření sálu: 19:30

Upozornění:
Celý koncert bude natáčen Českou televizí pro účely televizního záznamu. Zakoupením vstupenky dává držitel vstupenky souhlas s pořízením a využitím audiovizuálních záznamů či fotografických záznamů.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / děti do věku 5 let včetně zdarma bez nároku na vlastní sedadlo / bezbariérový přístup ANO, Přízemí / vstupenka "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod (standardní sedadlo + přístavek)

-TH-

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz