Sledujte Moto Gala Night online z pohodlí domova

  18:30
Druhý ročník Moto Gala Night se blíží. Vzhledem k velkému zájmu o tuto největší společenskou akci v Česku zaměřenou na motorsport se organizátoři rozhodli přenést oficiální program i k zájemcům domů, prostřednictvím online přenosu. K němu dostanou přístup pouze lidé se zakoupenou vstupenkou.

Oficiální grafika ke 2.ročníku Moto Gala Night, Aneb Design (zleva: Petr Bartoš, Adam Dušek, Aneta Šacherová, Petr Pilát) | foto: Moto Gala Night

Video/Online

Moto Gala Night - On-line přenos

Restaurace Columna Pyšelská 4

11. 11. 2023

Restaurace Columna Praha 4-Chodov

Koupit vstupenky

Tématický večer, který je provázen kulturním programem a oceněním nejlepších sportovců, se bude vysílat živě prostřednictvím soukromého Instagramu.

V rámci oficiálního programu diváky čeká nejen bohatý kulturní program, soutěže či tombola, ale hlavně budou součástí vyhlášení výsledků a předání ocenění nejoblíbenějším závodníkům uplynulé sezony či uvedení legend do síně slávy českého motokrosu.

První ročník se věnoval především motokrosové komunitě. Nicméně ten je již minulostí a druhý ročník bude zaměřen také na freestyle motokros a MotoSurf, v obou kategoriích budou také předána ocenění.

Součástí online vstupenky je: 

- od 18:00 statický záběr na vstupní halu (příchod hostů)

- v 19:15 prohlídka prostor

- od 19:30 statický záběr na hlavní prostory/podium

- zahajovací ceremoniál cca v 19:45

- statický záběr oficiálního programu (záběr na podium) do cca 23:30

V České Republice organizátorům totiž chyběl koncept, který by spojoval nejen motokrosovou komunitu, ale komunitu motorsportu obecně. Proto se rozhodli zareagovat na podněty jezdců, týmů, pořadatelů, fanoušků a vůbec všech, které motorsport zajímá a tak tématický galavečer Moto Gala Night.

Celé to vzniklo 12. října 2023 v živém vysílání Josefa Gažúra - Scrub&Talk. To, co se zdálo prvotně jako sešlost starých známých někde v restauraci, se nakonec přetvořilo v největší společenskou akci v České Republice zaměřenou na motorsport.

Vstupenka na online přenos je nepřenosná. Přenos mohou majitelé vstupenek sledovat pouze ze svého profilu z jednoho zařízení. Před akcí dostanou na e-mail doplňující informace ke sledování přenosu. 

Afterparty není součástí programu.

Další informace zájemci najdou na webu akce a na sociálních sítích (instgram: @motogalanight ).

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz