Oficiální dvojník Krále popu vystoupí opět v Česku, tentokrát míří do Brna

  11:00
Jedinečná, opravdová, dechberoucí a nezapomenutelná show s názvem Michael Jackson Live Tribute se vrací. Nejznámější Jacksonovy písně ožijí tentokrát v Brně 17. listopadu v podání jediného oficiálního dvojníka legendárního a všemi milovaného Michaela Jacksona známého španělského umělce Sergio Cortese.

Michael Jackson Live Tribute Show | foto: Ticketportal

Hudba

Michael Jackson Live Tribute Show

Zoner BOBYHALL Sportovní 559/2A

17. 11. 2021

Zoner BOBYHALL Brno

Koupit vstupenky

Dvojník Krále popu Sergio Cortes vyniká nejen identických vzhledem, ale také stejným hlasem, díky kterému je od legendárního zpěváka k nerozeznání. Zcela autentická podoba, tak dělá z rodáka z Barcelony jedničku mezi imitátory zesnulé hvězdy. Mráz po zádech bude divákům běhat i z jeho choreografií a kostýmů. 

„Fanoušci si užijí živé vystoupení, jež Králi popu vzdává veškerou náklonnost a respekt. Zároveň ji vzdává i publiku, které má velký podíl na úspěchu Michaela Jacksona,“ svěřil se Sergio Cortes, který se na české publikum už těší.

„V České republice jsem už párkrát byl, je to velice krásná a charismatická země, kde k sobě lidé chovají respekt a jsou si blízcí. Rádi zde pracujeme,“ prozradil dvojník Michaela Jacksona. 

Rád vzpomíná i na setkání se svým idolem. „Měl jsem šanci se s ním pozdravit v roce 1996. Bylo to velice rychlé, ale pro mě naprosto zásadní,“ dodal Sergio Cortes, který navštívil Českou republiku loni na podzim.

Tentokrát se fanoušci Krále popu mohou těšit na koncert v moravské metropoli.

Sergio Cortes je jediný oficiální dvojník legendárního umělce, který s ním spolupracoval. Sergio a Michael se znali a Sergio občas vystupoval jako dublér Krále popu.

Show Sergia Cortese se zásadně liší ode všech alternativních poct Králi popu, a to hlavně díky naprosto identickému vzhledu umělce a také díky jedinečné hlasové podobě, ze které bude bezpochyby běhat mráz po zádech i těm nejotrlejším divákům, nemluvě pak o choreografii, kostýmech a pochopitelně živém zvuku.

„Ta atmosféra vás doslova pohltí, budete očarováni, nebudete věřit vlastním očím, co se to děje přímo zde, přímo teď a přímo před vámi. Je to něco ohromujícího, okouzlujícího, co se nedá slovy popsat,“ slibují pořadatelé na webu.

Přesvědčte se o tom sami a ponořte se do světa nesmrtelné legendy. Délka představení je více než 100 minut.

Vstupenky pro vozíčkáře můžete objednat na:  rezervace@ticketportal.cz spolu s kopií průkazu ZTP/P.

Vstupenky můžete zakoupit též online, zaplatit na internetu a ihned vytisknout v pohodlí domova - HOMEtickets!!

Témata: Michael Jackson

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz