Hity Michaela Jacksona přiveze do Česka opět jeho oficiální dvojník

  16:32
Do pražské Lucerny začátkem října opět zavítá dvojník Krále popu Michaela Jacksona Sergio Cortes. Česko navštívil už předloni a slíbil, že se vrátí, ale s ještě větším koncertem. Slib plní a s pestrým programem, rozšířeným repertoárem, obnoveným hudebním doprovodem i tanečníky, se už podruhé představí v české metropoli. Nebude chybět ani více efektů a kostýmů.

Michael Jackson Live Tribute Show | foto: Ticketportal

Hudba

Michael Jackson Live Tribute Show

Palác Lucerna, Velký sál Štěpánská 704/61

22. 11. 2022

Palác Lucerna, Velký sál Praha 1

Koupit vstupenky

„Fanoušci si užijí živé vystoupení, jež Králi popu vzdává veškerou náklonnost a respekt. Zároveň ji vzdává i publiku, které má velký podíl na úspěchu Michaela Jacksona,“ slíbil Sergio Cortes, rodák z Barcelony, který vyniká nejen identických vzhledem, ale také stejným hlasem, díky kterému je od legendárního zpěváka k nerozeznání. Právem je tak považován za jedničku mezi imitátory zesnulé hvězdy.

Na české publikum se už těší. „V České republice jsem už párkrát byl, je to velice krásná a charismatická země, kde k sobě lidé chovají respekt a jsou si blízcí. Rádi zde pracujeme,“ svěřil se dvojník Michaela Jacksona.

A zavzpomínal na setkání se svým idolem. “Měl jsem šanci se s ním pozdravit v roce 1996. Bylo to velice rychlé, ale pro mě naprosto zásadní,“ svěřil se Sergio Cortes.

Nejznámější Jacksonovy písně v jeho podání ožijí v Praze 7. října 2022 ve Velkém sále Lucerny. Koncert bude jako obvykle celý živě a bez playbacku. 

Diváci se podle pořadatelů mohou těšit na ještě větší show, než kterou u nás Sergio Cortes představil naposledy. Na koncertě si návštěvníci mohou zazpívat vsedě, ale přidat mohou i tanec, místa k stání jsou také k dispozici.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz