Jediný oficiální dvojník Michaela Jacksona přiveze do Prahy svou show

  16:32aktualizováno  16:32
Identický vzhled, identický živý hlas, originální kostýmy. Sergio Cortes nabízí show, která nemá ve světě obdoby. Michael Jackson v jeho podání doslova ožívá na jevišti. V květnu svou světově proslulou show přiveze i do Prahy.

Michael Jackson Live Tribute Show | foto: Ticketportal

Hudba

Michael Jackson Live Tribute Show

Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8 Pernerova 676/51

19. 5. 2020

Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8 Praha

Koupit vstupenky

Španělský umělec Sergio Cortes je jediným oficiálním dvojníkem legendárního umělce, který s Králem popu osobně pracoval. Osobně se znali a už za jeho života několikrát vystupoval jako jeho dublér.

Fotogalerie

Show Sergia Cortese se zásadně liší od všech alternativních poct Michaelu Jacksonovi, a to hlavně díky naprosto identickému vzhledu umělce a jedinečné hlasové podobě, ze které bude bezpochyby běhat mráz po zádech i těm nejotrlejším divákům, nemluvě pak o choreografii, kostýmech a pochopitelně živém zvuku.

„Ta atmosféra vás doslova pohltí, budete očarováni, nebudete věřit vlastním očím, co se to děje přímo zde, přímo teď a přímo před vámi. Je to něco ohromujícího, okouzlujícího, co se nedá slovy popsat. Zcela se pohroužíte do světa legendárního Michaela Jacksona,“ říkají pořadatelé.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz