Darujte poukázku na krumlovský festival, jubilejní ročník ozdobí hudební hvězdy

  12:30
Mezinárodní hudební festival rozezní letní Český Krumlov hudbou různých žánrů sice až na přelomu července a srpna, ale už teď můžete svým blízkým darovat poukázkou a nechat na nich, aby si vybrali "ten svůj" koncert. Jubilejní 30. ročník festivalu totiž nabídne světové i české hvězdy nejen klasické hudby.

30. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov se uskuteční 16. července až 07. srpna 2021 | foto: Ticketportal

Dárky

MHF Český Krumlov - DÁRKOVÁ POUKÁZKA 2021

Český Krumlov Český Krumlov

30. 7. 2021

Český Krumlov Český Krumlov

Koupit vstupenky

Do Krumlova se v létě chystá například argentinský tenor José Cura, španělská houslistka Leticia Moreno nebo americký jazzový bubeník Billy Cobham. 

Program festivalu bude společně se zahájením předprodeje vstupenek zveřejněn v průběhu ledna 2021 na www.ticketportal.cz a na webu festivalu: www.festivalkrumlov.cz.

Dárková poukázka Festival Krumlov 2021 umožňuje nákup libovolného počtu vstupenek na koncerty tohoto ročníku festivalu. Může být použita online na ticketportal.cz po zadání jedinečného kódu, jenž je součástí každé poukázky, nebo na všech prodejních místech Ticketportal.cz.

Poukázku lze uplatnit od zveřejnění programu festivalu na www.ticketportal. cz až do vyprodání poslední vstupenky.

Na jeden nákup může být použito i více dárkových poukázek. Přesáhne-li cena vstupenek hodnotu poukázky či poukázek, lze nákup doplatit. Nominální hodnota poukázky musí být vyčerpána celá, případný rozdíl propadá. Dárkovou poukázku není možné vrátit a ani jinak vyměnit za hotovost.

Platnost Dárkové poukázky zaniká vyprodáním vstupenek na Festival Krumlov 2021 nebo uskutečněním poslední produkce festivalu v roce 2021.

Dárkové poukázky Festival Krumlov 2021 jsou v distribuci na prodejních místech Ticketportal nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz