LUCIE BÍLÁ, host Fragile / POJĎME SE ZNOVU BAVIT!

  10:30

Hudba

LUCIE BÍLÁ, host Fragile / POJĎME SE ZNOVU BAVIT!

KV Arena, Západní 1812/73, Karlovy Vary Západní 1812/73

26. 9. 2020

KV Arena, Západní 1812/73, Karlovy Vary Karlovy Vary

Koupit vstupenky

LUCIE BÍLÁ, host Fragile
POJĎME SE ZNOVU BAVIT!
Město Karlovy Vary ve spolupráci s KV Arenou vás zvou na koncert Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska a hosty kapelou Fragile, který se odehraje 26. 9. 2020 v KV Areně.
Tato událost pod heslem "POJĎME SE ZNOVU BAVIT!" bude první velká kulturní akce, která se odehraje v multifunkční hale po nucené pauze v rámci opatření v boji proti nemoci Covid 19.
Koncertem také chceme poděkovat všem zdravotníkům, záchranářům, policistům, hasičům, vojákům, dobrovolníkům a všem ostatním, kteří pomáhali v boji během této neočekávané situace.

Lucie Bílá, jedna z největších stálic české populární hudby, zazáří v KV Areně letos na podzim. Určitě zazní i její největší hity, mimo jiné Láska je láska, Trouba, Jsi můj pán či eSeMeS.

Program:
17:00 otevření areny
19:00 Fragile
20:00 Lucie Bílá

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO - Plocha a sektory ZTP/P-DISABLED / vstupenky do sektorů ZTP/P platí vždy pro dvě osoby, jsou vyhrazeny pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), nárok na vstupenku ZTP/P je třeba u vstupu doložit příslušným průkazem / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz