KRHUT & KOZUB - VELKÝ KONCERT POPRVÉ S KAPELOU!

  9:30

Hudba

KRHUT & KOZUB - VELKÝ KONCERT POPRVÉ S KAPELOU!

OSTRAVAR ARÉNA Ruská 3077/135

2. 12. 2023

OSTRAVAR ARÉNA Ostrava-Zábřeh

Koupit vstupenky

KRHUT & KOZUB - VELKÝ KONCERT POPRVÉ S KAPELOU!
Populární dvojice Krhut & Kozub si přichystala pro své fanoušky jedno velké překvapení. Oznámili, že uspořádají vánoční koncert v Ostravar Aréně. "Koncert v Ostravar aréně je dosud náš největší koncert pod střechou. Větší bylo už jen vystoupení na loňských Colours of Ostrava, kde bylo téměř 15.000 lidí," říká o připravované akci Štěpán Kozub, a dodává, že v letošním roce dvojice vystoupila pouze v Bratislavě a uspořádá benefiční koncert pro organizaci HAIMA Ostrava, která pomáhá dětem zasaženým vážnou nemocí.

"Veškeré naše úsilí momentálně směřuje k Ostravar aréně, vše ostatní jsme dali k ledu," vysvětluje Jiří Krhut. "Máme za sebou několikaměsíční přípravu a další perné měsíce nás ještě čekají, ale připravujeme našim fanouškům doslova jedinečný zážitek, na koncertě nás totiž vůbec poprvé doprovodí celá kapela a nebude to nikdo jiný než třeba někteří členové kapely Bandjeez, která byla a vždy bude spjata s Davidem Stypkou. Diváci tak budou mít jedinečnou příležitost slyšet zcela nové aranže oblíbených písní v jejich podání." Dvojici doprovodí na koncertu již tradičně také ostravská zpěvačka a textařka Barbara Kanyzová. "Zkrátka, chcete-li si užít příjemný večer v předvánočním čase plný pohodových písní a našeho jemného humoru, který je nedílnou součástí našich koncertů, jste srdečně zváni," zve fanoušky na akci Štěpán Kozub.

Herec a známý komik Štěpán Kozub tvoří spolu s hudebníkem, textařem a rovněž komikem Jiřím Krhutem pěveckou dvojici od roku 2020, kdy vydali album Prásknu bičem, kterého se do dnešního dne prodalo přes 5000 ks. Jejich videoklipy mají na portálu YouTube miliony zhlédnutí a jejich koncerty jsou příznačné kombinací melancholie a třeskutého humoru.

VIP VSTUPENKY
K dispozici je i omezený počet VIP vstupenek na Ploše vlevo a vpravo v řadách 1-4
• vstup do VIP zóny
• speciální upomínkový předmět
• autogramiáda a focení po vystoupení

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO (Tribuny) / Vstupenka do sektoru "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod přístavky) / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz