Vraťte se do osmdesátek se Sandrou, Samanthou Fox, Bonie M a dalšími v Brně

  17:57
Hudební ikony osmdesátých let přijedou v listopadu do Brna na společnou koncertní show. Mezi zahraničními hvězdami bude i jedna domácí.

Samantha Fox | foto: archiv

Hudba

80s THE SHOW

DRFG arena, Křídlovická 911/34, Brno Křídlovická 911/34

23. 11. 2019

DRFG arena, Křídlovická 911/34, Brno Brno

Koupit vstupenky

Britská zpěvačka Samantha Fox byla nejfotografovanější ženou 80. let. Už od šestnácti pózovala pro lechtivé fotky. Z modelky se v roce 1986 stala zpěvačkou, která prorazila hned svým prvním singlem Touch Me. Tento hit jistě zazní i 23. listopadu v brněnské DRFG areně.

Sandra byla zpívajícím sexsymbolem 80. let. Kromě sólové dráhy se prosadila i jako součást hudebního projektu svého manžela s názvem Enigma. Poslední desku vydala v roce 2012. Na 80's The Show bude zpívat hlavně starší hity.

Se svými největšími hity dorazí do Brna i skupiny Boney M nebo Bad Boys Blue, v níž stále zpívá její původní člen John McInerney. Vystoupí také anglický zpěvák Limahl ze skupiny Kajagoogoo, který nazpíval titulní píseň k filmu Nekonečný příběh.

Českým zástupcem na 80's show bude Petr Kotvald. Doplní ho dýdžejové Martin Hovorka a Karel Kelča.

Festival nabízí i několik VIP vstupenek, které umožňují svým majitelům kromě neomezené konzumace také osobní setkání s umělci, společné focení a autogramiádu.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz