Vraťte se do osmdesátek se Sandrou, Samanthou Fox, Bonie M a dalšími v Brně

  17:57
Hudební ikony osmdesátých let přijedou v listopadu do Brna na společnou koncertní show. Mezi zahraničními hvězdami bude i jedna domácí.

Samantha Fox | foto: archiv

Festivaly

80s THE SHOW

Fotbalový stadion za Lužánkami, Drobného 47, Brno Drobného 47

11. 6. 2021

Fotbalový stadion za Lužánkami, Drobného 47, Brno Brno

Koupit vstupenky

Britská zpěvačka Samantha Fox byla nejfotografovanější ženou 80. let. Už od šestnácti pózovala pro lechtivé fotky. Z modelky se v roce 1986 stala zpěvačkou, která prorazila hned svým prvním singlem Touch Me. Tento hit jistě zazní i 23. listopadu v brněnské DRFG areně.

Sandra byla zpívajícím sexsymbolem 80. let. Kromě sólové dráhy se prosadila i jako součást hudebního projektu svého manžela s názvem Enigma. Poslední desku vydala v roce 2012. Na 80's The Show bude zpívat hlavně starší hity.

Se svými největšími hity dorazí do Brna i skupiny Boney M nebo Bad Boys Blue, v níž stále zpívá její původní člen John McInerney. Vystoupí také anglický zpěvák Limahl ze skupiny Kajagoogoo, který nazpíval titulní píseň k filmu Nekonečný příběh.

Českým zástupcem na 80's show bude Petr Kotvald. Doplní ho dýdžejové Martin Hovorka a Karel Kelča.

Festival nabízí i několik VIP vstupenek, které umožňují svým majitelům kromě neomezené konzumace také osobní setkání s umělci, společné focení a autogramiádu.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz