GREGORIAN The Best of / World Tour - Pure Chants

  11:30

Hudba

GREGORIAN - Pure Chants World Tour 2023

Multifunkční aula Gong Ruská 2993

18. 12. 2023

Multifunkční aula Gong Ostrava-Vítkovice

Koupit vstupenky

GREGORIAN The Best of
World Tour - Pure Chants

Mistři středověkých chorálů GREGORIAN vyjíždějí na The Best of World Tour!
Do České republiky se vrací super úspěšná skupina GREGORIAN - The Best of, World Tour - Pure Chants. Světové hity v podání jejich gregoriánského chorálu oslnily celý svět.
Originální fúze středověkého gregoriánského chorálu a současné pop music a rocku nadchla miliony fanoušků po celém světě. Hned první projekt Franka Petersona, zakladatele slavných GREGORIAN, Enigma, obsadil první místa všech hitparád. A tento nový hudební trend předznamenal obrovský úspěch GREGORIAN.
Skupina složená ze skvělých zpěváků, zahalených do mnišského roucha, zpívá ty největší světové popové i rockové hity ve středověkém aranžmá. Platinové desky a miliony nadšených diváků provází GREGORIAN téměř od jejich počátků.
Nádherný zvuk mužského chorálového zpěvu s sebou přináší duchovní sílu i nečekanou moderní vášeň. Velkolepá multimediální show plná ohňů, projekcí a dalších efektů dělá z každého vystoupení doslova rituál. Hity Metallicy a Depeche Mode v podání GREGORIAN na koncertech pravidelně diváci oceňují standing ovation.
GREGORIAN The Best of, World Tour - Pure Chants 2023 přinese skvělou atmosféru plnou scénických efektů, ohňů a světel, ale především nádherné hlasy GREGORIAN v nových aranžích, ale i hitech, které čeští fanoušci tak milují.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Vstupenka do sektoru "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod (obvykle sedadlo + přístavek) / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku
ZTP/P Brno: Vstup na plochu je technickým zázemím za asistence pořadatele od ulice B. Němcové. Toaleta pro imobilní návštěvníky je dostupná pouze z Plochy.

-TH-

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz