Na FreudFestu vystoupí David Stypka, Ben Cristovao, Lenny, Buty nebo IMT Smile

  15:30
Festival plný radosti v malebném rodišti Sigmunda Freuda opět představí to nejlepší z československé hudební scény. V Příboře vystoupí zpěvák Ben Cristovao, David Stypka se skupinou Bandjeez, zpěvačka Lenny, skupina Buty a ze Slovenska přijedou jedineční IMT Smile.

Z koncertu Bena Cristovaa v O2 areně (21. září 2019) | foto:  Michal Růžička, MAFRA

Festivaly

FreudFest 2020

Městský park, Lidická, Příbor Lidická 36

28. 8. 2020

Městský park, Lidická, Příbor Příbor

Koupit vstupenky

Hlídací kočka

Vstupenky Vám chytím vždycky. Pohlídám přednostní prodeje, vstupenky na poslední šanci, začátek prodeje, slevy i konání akce.

FreudFest navazuje na tradici festivalu Pink Freud, který se před lety také konal v příborském amfiteátru. Zároveň chce propagovat město Příbor jako rodiště zakladatele psychoanalýzy Dr. Sigmunda Freuda.

Slibuje zábavu pro všechny generace a také moderní přístup. Celý festival bude bezhotovostní. Nebude chybět skvělé jídlo a stanové městečko. Připraven je i program pro děti.

Hlavním lákadlem je ale nadupaný program. Vystoupí tu české skupiny Vypsaná fixa, Skyline, Buty, The Atavists nebo Poetika.

Těšit se můžete na zpěváky Davida Stypku nebo Bena Cristovao, který bude letos Českou republiku reprezentovat na soutěži Eurovize. Ze Slovenska dorazí skupina IMT Smile nebo zpěvačka Kararína Knechtová a svou zábavnou show vše okoření Kapitán Demo.

Hlídací kočka

Vstupenky Vám chytím vždycky. Pohlídám přednostní prodeje, vstupenky na poslední šanci, začátek prodeje, slevy i konání akce.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz