Rodinný festival Bezva Fest slibuje zábavu pro celou rodinu

  18:30
Vyrazte na Bezva Fest 2023 a užijte si den plný zábavy pro celou rodinu. Letos se festival koná v pěti městech po celém Česku. V ceně vstupného je neomezeně po celý den 30 atrakcí a doprovodný program, tedy všechny atrakce, zábava, aktivity, workshopy a koncert hvězdných interpretů. Ale pozor, počet vstupenek je omezený. 

Festivaly

Bezva Fest Tour – Rodinný festival

Letní koupaliště Sareza Rekreační 236/74

2. 9. 2023

Koupit vstupenky

Na Bezva Festu, který se postupně koná od 20. května do 2. září v Hradci Králové, Plzni, Slavkově u Brna, Litoměřicích a Ostravě, vystoupí například Ben Cristovao, Lollipopz, Smejko a Tanculienka, Míša Růžiková, Paulie Garand, Pavel Callta, Atmo Music, Sebastian, Čiperkové nebo Kája a Bambuláček. Podívejte se kdo bude zrovna ve vašem městě.

Ve všech městech budou také youtubeři: Tary, Adam Kajumi nebo Fizi.

Organizátoři slibují i nejdelší nafukovací překážkovou dráha v Česku či 30 atrakcí jako autodrom, labutě, řetízkové kolotoče nebo nafukovací hrady.

Na místě bude i Game zóna s hernou, virtuální realitou, simulátory a herními konzolemi. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet i netradiční sporty či tvoření.

Pro děti bude na Bezva Festu Charitativní zóna, kde si budou moci vyzkoušet jaké je to být na vozíčku či jaké to je být nevidomí. Pro maminky pořadatelé připravili Beauty zónu, pro tatínky zase Chlapáckou zónu se siláckými soutěžemi a trenažery. V další Zóně povolání si návštěvníci budou moci vyzkoušet jaké je to je být policistou, hasičem či myslivcem.

Chybět nebude ani Baby zóna s dětským koutkem. Pro děti je podle pořadatelů přichystána spousta hodnotných dárečků od partnerů festivalu.

Na festivalu budou i soutěže o zapůjčení auta na víkend, autosedačku či deskové hry.

Více informací zájemci najdou na webových stránkách: www.bezvafest.cz

Děti do 100 centimetrů mají vstup ZDARMA, ZTP/P vstup zdarma po předložení průkazu.

Prvních 100 vstupenek je za 399 korun, v 1. vlně pak za 499 korun, ve 2. vlně za 599 korun a ve 3. vlně zájemci zaplatí 699 korun. Rodinná vstupenka pro čtyři pak stojí v 1. vlně 1.799 korun, ve 2. vlně 2.199 korun a ve 3. vlně 2.599 korun.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz