BELMONDO symfonický koncert

  11:30

Hudba

BELMONDO symfonický koncert

Divadlo Hybernia náměstí Republiky 3/4

18. 3. 2022

Divadlo Hybernia Praha 1

Koupit vstupenky

BELMONDO symfonický koncert

Jedinečná příležitost se opět setkat s Belmondem, legendou světové kinematografie a nezapomenutelnou osobností.

Nenahraditelný zážitek slyšet 50ti členný symfonický orchestr a vidět nejepičtější momenty z filmů francouzské legendy. Promítání částí jeho kultovních filmů v doprovodu Prague Concert Philharmonic Orchestra pod vedením Borise Jedličky a pod taktovkou Jaromíra Krygla.

Jedná se o jediný koncert v Praze svého druhu. Za projektem stojí francouzská produkce Thierry Chabrot a Alexandre Piot, která má úzké vazby s rodinou zesnulého J.P. Belmonda a která vlastní výhradní práva danou myšlenku realizovat.

Koncert v Praze je startem plánované tour po celé Evropě!

J.P. Belmondo byl víc než herec, byl neoddělitelnou tváří francouzské kinematografie. Jeho široký usměv, jeho hlas a jeho osobnost byla naprosto jedinečná.

Belmondo « Bebel » nejen pro jeho blizké, byl velká osobnost, trochu rebel, ale velice citlivý člověk. Natočil více jak 80 filmů, v letech mezi 1957 – 2011. Dotknul se několika generací nejen filmových nadšenců ve Francii, v České Republice a v celém světě.

Jean Paul Belmondo říkal « Jak se málo kdy vracím k minulosti, nevím, jaká bude moje budoucnost. Dnes mě zajíimá pouze přítomnost a ta je krásná ! » Carpe Diem.

Bohužel nás tento francouzský herec opustil ve svých 88 letech 06.09.2021 v Paříži. « Le Magnifique » (úžasný) odešel ke hvězdám, světovým legendám.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz