Zámek Valtice rozezní muzikálové melodie, vystoupí i Lucie Bílá

  11:05
Zámek Valtice na léto připravil pro své návštěvníky několik hudeních akcí. V červenci na nádvoří zazní slavné muzikálové melodie a v srpnu tu vystoupí Lucie Bílá. Připraven je i program pro děti.

Daniel Hůlka v muzikálu Dracula | foto: M. J. Polák

Hudba

Akce Valtice

Státní zámek Valtice, nádvoří, Zámek 1 Zámek 1

16. 7. 2019

Státní zámek Valtice, nádvoří, Zámek 1 Valtice

Koupit vstupenky

Unikátní koncerty se v červenci odehrají přímo na nádvoří Státního zámku Valtice. V neděli 16. června zámek navštíví hrabě Dracula. Jedinečné melodie Karla Svobody a libreto Zdeňka Borovce přenesou posluchače do Transylvánie. Zazní hity Jsi můj pán, Nespravedlivý bůh nebo Sexy den co den. Muzikál Dracula doslova ze dne na den udělal z Daniela Hůlky hvězdu a od své premiéry v roce 1995 je stále na divadelním repertoáru.

Pondělí 17. června bude patřit muzikálu Kleopatra Michala Davida, který slaví v tomto roce již sedmnáct let od své světové premiéry. Jen v České republice zhlédlo Kleopatru více než milion diváků. Koncertní provedení muzikálu Kleopatra bude obohacené velkými tanečními čísly.

Na 10. srpna je pak připraven recitál Lucie Bílé za doprovodu Petra Maláska. Odehraje se v zámecké zahradě. Lucie Bílá připomene celou kariéru, vybere písně ze všech svých alb, ale i světové evergreeny a muzikálové hity.

Lucie Bílá, Petr Malásek, narozeninový koncert Fifty Fifty (Stadion Ondreje...

Ještě před vystoupením Lucie Bílé budou zahrady zámku patřit dětem, pro které je připravena v dopoledních hodinách zámecká minidiskotéka s Míšou Růžičkovou. Interaktivní písničková show pobaví i aktivně zapojí děti i jejich rodiče.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz