Vezměte děti „Zpátky v čase“ a užijte si retro rodinný festival

  17:30
První červencová sobota ve Znojmě a poslední sobota v srpnu v Třebíči bude patřit dětem a nejen jim ale i rodičům, babičkám, dědečkům… Tedy všem, kteří se chtějí bavit a zavzpomínat. Festival „Zpátky v čase“ je příležitostí vrátit se o pár let zpátky a užít si den plný radosti s lidmi, které máte rádi, při spoustě her a bohatém programu.

Festival „Zpátky v čase“ je příležitostí vrátit se o pár let zpátky a užít si den plný radosti a smíchu s lidmi, které máte rádi. | foto: Ticketportal

Festivaly

Zábavný retro rodinný festival „Zpátky v čase“

Podzámecká niva Pod Zámkem

1. 7. 23 - 26. 8. 23

Podzámecká niva Třebíč

Další termíny

Koupit vstupenky

Zábavný rodinný retro festival „Zpátky v čase“ určený pro všechny generace. Během zábavného odpoledne si návštěvníci připomenou, jaké hry se dříve hrály, například balonová školka, přebíraná, céčka a další. Jejich pravidla si můžete před návštěvou připomenout na webu: www.zpatkyvcase.cz.

Právě rodiče či prarodiče totiž budou dětem ukazovat a vysvětlovat, co mají dělat a při tom si všichni užijí spoustu legrace, slibují organizátoři.

Festival se poprvé konal v roce 2019. Akce měla ohromný ohlas a malí i velcí odcházeli domů s úsměvem. Druhý ročník se uskutečnil až loni kvůli nucené koronavirové pauza.

Autorkou projektu je podnikatelka Martina Mašová. První zkušenosti s činností týkající se utužování rodinných vztahů získala už před pár lety, kdy na vybraných školách v Třebíči koordinovala projekt „Celé česko čte dětem“ a tam někde vznikla i myšlenka tohoto festivalu. Sama autorka takové akce, zaměřené na rodiny jako celek, jen těžko hledala.

Na rodinný retro festival „Zpátky v čase“ mají děti do 3 let vstup zdarma.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz