Hvězda Star Treku William Shatner vystoupí v březnu ve Foru Karlín

  10:30
V pražském Foru Karlín zažijí fanoušci Star Treku v březnu nezapomenutelný večer s hollywoodskou legendou. Uvidí film Star Trek II: The Wrath of Khan na velkém plátně a po něm přijde sám kapitán James T. Kirk, respektive jeho představitel William Shatner.

William Shatner | foto: Ticketportal.cz

Do společnosti

William Shatner Live on Stage

Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8 Pernerova 676/51

15. 3. 2022

Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8 Praha

Koupit vstupenky

Držitel cen Emmy, Saturn a Zatého glóbu William Shatner povypráví během talk show, která bude tlumočena do českého jazyka, fascinující a vtipné příběhy ze své více než padesátileté úspěšné herecké, producentské, režisérské, ale i spisovatelské kariéry. Fanoušci budou mít na závěr možnost pokládat mu své vlastní dotazy.

William Shatner se v roli kapitána Kirka objevil poprvé už v roce 1966. Zahrál si ji kromě slavného seriálu také v sedmi dalších navazujících filmech Star Trek. Jeden z těchto filmů zároveň i režíroval - Star Trek V: Nejzazší hranice (1989).

Populární seriál mu však přinesl i těžší období, kdy po pozastavení natáčení nedostal kvůli škatulce kapitána Kirka žádnou větší hereckou příležitost. Nakonec si ale fanoušci vynutili pokračování Star Treku a Shatner je touto rolí znám dodnes.

Zlatý globus získal ovšem až za roli právníka Dennyho Cranea v seriálu Kauzy z Bostonu.

I po osmdesátce stále natáčí a vystupuje se svou show, která bude kromě Prahy uvedena také v v dalších evropských městech, jako jsou Glasgow, Dublin, Londýn, Berlín, Essen a Amsterdam.

Film Star Trek II: The Wrath of Khan bude před talk show uveden v původním znění s titulky.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz