VIVALDIANNO potěší věrné diváky nečekanou premiérou

  15:30
Světově úspěšná show VIVALDIANNO se vrací v nové verzi SHINING VENICE. Projekt hudebníka a člena skupiny Lucie Michala Dvořáka se na únorových koncertech poprvé představí v nové verzi SHINING VENICE. Diváci, kteří čekají na již dvakrát odložené koncerty, budou odměněni premiérovým uvedením nové verze začátkem února v ostravské hale Gong.

Hudba

VIVALDIANNO RELOADED 2022

Multifunkční aula Gong Ruská 2993

2. 2. 2022

Multifunkční aula Gong Ostrava-Vítkovice

Koupit vstupenky

Multimediální projekt VIVALDIANNO sleduje neustále se měnící trendy a vývoj nových technologií a s novými možnostmi mění svoji podobu. 

Nová verze SHINING VENICE diváky vtáhne do mrazivého příběhu barokního génia Antonia Vivaldiho odehrávajícího se v zářících Benátkách, jež příběhu dodávají kouzelnou atmosféru.

„Nová verze SHINING VENICE mi dělá ohromnou radost a posouvá celý projekt zase o kus dál. Neskutečná atmosféra Benátek plných světel, která se nám povedla v této verzi vytvořit zajistí divákům ještě silnější zážitek a dokonale dokresluje příběh i hudbu Antonia Vivaldiho.  Jakmile situace dovolí, připravíme k této verzi větší česko-slovenské turné, ale rozhodli jsme se poděkovat věrným divákům, kteří čekají na své koncerty již dva roky a odměnit se jim tak jedinečnou příležitostí shlédnout novou verzi v unikátní premiéře,“ slíbil autor projektu  Michal Dvořák.

Premiérové uvedení VIVALDIANNO SHINING VENICE si nenechte ujít 2.2.2022 v Ostravě v Multifunkční hale Gong.

„Jsem rád, že VIVALDIANNO i nadále přitahuje svou formou a moderním aranžmá i mladé publikum napříč všemi hudebními žánry, doplnil Dvořák.

Průvodním hlasem tohoto světového projektu nebude nikdo jiný než představitel nejslavnějšího Jamese Bonda Pierce Brosnan.

Projekt VIVALDIANNO zavítal do Ostravy před mnoha lety a dvakrát po sobě Gong beznadějně vyprodal. S nákupem vstupenek tak neváhejte.  

Všechny zakoupené vstupenky na původní termíny zůstávají v platnosti! Děkujeme za pochopení.

RECENZE: Vivaldianno je bombastické. Jako výchovný koncert na steroidech

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz