Hvězda osmdesátek Thomas Anders z Modern Talking vystoupí v Ostravě a Praze

  12:30
Německý zpěvák Thomas Anders, který se proslavil jako součást dua Modern Talking, vystoupí letos v Česku hned třikrát. Nejdřív v červnu na kratším vystoupení v rámci 80's The Show v Brně a v říjnu ho čekají hned dva samostatné koncerty se skupinou Modern Talking band. První bude v Ostravě, druhý v Praze.

Německý zpěvák Thomas Anders na festivalu Sázavafest ve Světlé nad Sázavou. | foto: Tomáš Blažek, MAFRA

Hudba

Thomas Anders & MODERN TALKING band

Multifunkční aula GONG, Ruská, Ostrava - Vítkovice Ruská 2993

16. 10. 2021

Multifunkční aula GONG, Ruská, Ostrava - Vítkovice Ostrava

Další termíny

Koupit vstupenky

Duo Modern Talking se rozpadlo v roce 2003. Oba členové ovšem dál koncertují s původním repertoárem, který v osmdesátých letech dobyl hitparády po celém světě

Fotogalerie

Thomas Anders přiveze nestárnoucí hity jako You Are My Heart, You Are My Soul, Cheri Cheri Lady nebo Brother Luie do Ostravy a následně i do Prahy.

Skupinu Modern Talking založil s Dieterem Bohlenem v roce 1984. Jejich písně ve stylu chytlavého eurodance se rychle staly hitparádovou senzací.

V roce 1987 se na čas rozešli, ale v roce 1998 ohlásili comeback. Začali točit nové písně a vydávat nová alba. A měli znovu úspěch. Jejich Back For Good se jen v Německu prodalo přes milion a čtvrt kusů. Víc než pět let spolu ale nevydrželi a rozhodli se pro sólové kariéry.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz