Světový divadelní hit Slava’s snowshow bude opět v Praze

  17:30
Jedinečná Slava’s snowshow slavného klauna Slavy Polunina se chystá opět do Prahy. Představí se v ní i Vanda Hybnerová. Diváci se mohou těšit na šest představení v Divadle Hybernia od 1. do 5. března. Každé představení balancuje na hranici možného a od prvních momentů jsou dospělí diváci vtažení do světa dětských zázraků.

Divadlo

Slava‘s SNOWSHOW

Divadlo Hybernia náměstí Republiky 3/4

1. 3. 23 - 5. 3. 23

Divadlo Hybernia Praha 1

Další termíny

Koupit vstupenky

„Nechtěl bych dělat nic, co by nepřineslo radost mně, mým přátelům a mému publiku. Tak jsem si podle toho zařídil celý svůj život a nastavil tak i svůj tým. Oslava života se tak stala mou každodenní náplní,“ říká sám o sobě Slava Polunin.

Proto se mohou diváci těšit na show plnou klaunství, ve které se objeví největší kapacity klaunství a cirkusáctví. Představení plné chaosu, hýření a okouzlení, kdy se staří i mladí mohou ze svého běžného života alespoň na chvíli přenést do světa bláznovství. A to i díky interaktivnímu propojení.

V Praze Slava Polunin vystoupil před několika lety a vedle něj „zaklaunila“ i Vanda Hybnerová. Byl to pro ni splněný sen. „Toto představení jsem viděla v trochu jiné podobě asi před dvaatřiceti lety, hned jsem se chtěla vydat do klaunské školy v Leningradě, ale přijali mě na DAMU, tak jsem se rozhodla zůstat tady. Po tolika letech jsem se dočkala a postavila vedle Slavy na jeviště, je to splněný profesní sen,“ popsala Hybnerová své dojmy po představení.

Když ji Polunin oslovil, zda by se opět ujala improvizace v jeho snowshow, neváhala a nabídku opět přijala.

Přebírám veslo, hlásí Hybnerová. V Poluninově Snowshow hrál i tatínek Boris

Toto vysoce uznávané mezinárodní klaunské mistrovské dílo vizuální tragikomedie získalo divadelní ceny od Londýna po New York, od Austrálie po Mexiko, od Paříže po Moskvu včetně Laurence Olivier Award v Anglii a Triumph Award v Rusku.

Představení je vhodné pro děti od 8 let.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz