Přijďte fandit jezdcům na Sidecarcross Grand Prix do Kaplice

  15:30
Přijďte podpořit českého spolujezdce Ondřeje Čermáka, který spolu s nizozemským jezdcem Etiennem Baxem útočí na titul mistra světa v sidecarcrossu. Mistrovství světa sidecar a Mistrovství Evropy čtyřkolek se koná 3. a 4. září v motokrosovém areálu Blanská kotlina (AMK Kaplice) poblíž Českého Krumlova.

Sidecarcross Grand Prix of Czech Republic KAPLICE | foto: Ticketportal

Sport

Sidecarcross Grand Prix of Czech Republic KAPLICE 

Motokrosový areál Blanská kotlina

4. 9. 2022

Motokrosový areál Blanská kotlina Kaplice

Koupit vstupenky

Pořadatelé slibují nabitý program závodění a zábavu po celý víkend.

Sobotní večer po ukončení závodů pokračuje Party až do ranních hodin. Vstup na Party je v ceně vstupenek na sobotu 3. září a v ceně vstupenek dvoudenních.

Všechny vstupenky umožňují vstup do depa! Vstupenky Standard jsou na stání.

Kryté sezení zajišťují pouze vstupenky VIP. Zóna VIP s krytým sezením nabízí i exkluzivní výhled na start. V cateringu návštěvníci najdou studenou i teplou kuchyni a nápoje po celou dobu provozu. V ceně vstupenky je i parkování vozidel VIP, ale pouze s maximální výškou vozidla 2,2 metru, v prostoru na začátku diváckého parkoviště.

Pro vstup do VIP zóny neplatí zlevněné Junior vstupenky.

Před vstupem do areálu je návštěvník povinen navštívit WELCOME CENTER, kde mu pořadatelé vymění vstupenky za pásku (hand strip).

Děti do 130 centimetrů mají vstup zdarma, bez vstupenky (platí i pro VIP zónu), každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku. Lze zakoupit i zlevněné Junior vstupenky. Vstupenky jsou nepřenosné.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz