Sandra zazpívá v Olomouci na unikátním dvojkoncertu s Michalem Davidem

  22:30
Milovníci taneční hudby se mohou těšit na unikátní dvojkoncert. Ve čtvrtek 19. května 2022 totiž v olomouckém Funparku u Galerie Šantovka vystoupí hvězda taneční hudby 80. let Sandra a hitmaker Michal David. Sandra se navíc chystá spolu se svými fanoušky oslavit kulaté narozeniny.

Německá zpěvačka Sandra v pátek večer zazpívala vyprodané Lucerně | foto: Profimedia.cz

Hudba

Sandra, Michal David – unikátní dvojkoncert

FunPark Šantovka Šantova 14 A

19. 5. 2022

FunPark Šantovka Olomouc

Koupit vstupenky

Písně německé zpěvačky Sandry Cretu sice už neatakují nejvyšší příčky hitparád, ale hity jako Everlasting Love, Hiroshima, In the Heat of the Night nebo Maria Magdalena dodnes poslouchají́ miliony fanoušků̊ po celém světě̌.

„Naposledy Sandra v Česku vystoupila před třemi lety. Další́ plánované koncerty byly buď vlivem kovidové pandemie zrušeny nebo odloženy na další́ roky. Olomoucká show bude jediná́, na které letos Sandra u nás zazpívá́,“ poznamenal ředitel pořádajícího Divadla na Šantovce Petr Hlávka.

Na koncertě pod širým nebem vystoupí i zpěvák, pianista, klávesista a producent Michal David. Během více než hodinového koncertu s doprovodnou kapelou Kvatro na playlistu nebudou chybět jeho největší hity jako Discopříběh, Pijeme colu nebo Každý mi tě, lásko, závidí.

„Michal David je fenoménem české hudební scény. Je na ní už přes 42 let a stále oslovuje tisíce fanoušků a fanynek. Věříme, že jeho show bude nezapomenutelná,“ doplnil Hlávka.

Atmosféru diskoték přelomu 80. a 90. let navíc navodí DJ Průša s programem nabitým hity dalších oblíbených interpretů té doby.

Zaváděcí cena pro prvních 1000 vstupenek je pouze 849 korun. Nenechte si ujít nezapomenutelnou retro party pod širým nebem!

Koncert se bude konat ve venkovních prostorách před Galerií Šantovka.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz