Nejznámější části opery Rusalka zazní v srpnu na zámku Liteň

  12:30
Open-air koncertní provedení nejznámějších částí opery Rusalka Antonína Dvořáka s multimediální produkcí v režii bratrů Cabanů mohou diváci vidět v srpnu v parku zámku Liteň. V hlavních rolích se představí Kateřina Kněžíková, Richard Samek, Jan Martiník a Jana Kurucová.

Při příležitosti 10. výročí Festivalu Jarmily Novotné a 120. výročí premiéry opery Rusalka a se v parku zámku Liteň uskuteční výjimečný letní open-air „Rusalka v parku“ | foto: Ticketportal

Hudba

RUSALKA V PARKU, open-air koncert na zámku Liteň

Zámek Liteň, park Zámecká 1

28. 8. 2021

Zámek Liteň, park Liteň

Koupit vstupenky

Koncertní provedení nejznámějších částí opery Rusalka Antonína Dvořáka pod názvem „Rusalka v parku“ se uskuteční 28. srpna 2021 při příležitosti 10. výročí Festivalu Jarmily Novotné a 120. výročí premiéry opery Rusalka.

Pozvání do projektu přijal Symfonický orchestr Českého rozhlasu, který vystoupí pod taktovkou Roberta Jindry.

V hlavní roli Rusalky se představí jedna z našich nejžádanějších sopranistek Kateřina Kněžíková. Role Prince se ujme talentovaný Richard Samek, role Vodníka se zhostí Jan Martiník a role Cizí kněžny a Ježibaby Jana Kurucová.

Hudba, zpěv, tanec na rozměrné scéně v zámeckém parku bude v režii bratrů Cabanů.

Vstupenky v první a druhé kategorii zahrnují pozvání na číši vína po koncertě.

Vstupenky jsou v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!

Každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku. Pro vozíčkáře jsou určena sedadla na kraji každé řady.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz