Adam Plachetka a Kateřina Kněžíková zvou na Předčasný koncert

  13:30aktualizováno  13:30
Světově uznávaný operní pěvec Adam Plachetka vystoupí spolu se sólistkou Národního divadla Kateřinou Kněžíkovou na benefičním koncertě pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Doprovodí je Symfonický orchestr Českého rozhlasu.

Adam Plachetka a Kateřina Kněžíková | foto: Česká filharmonie/Petra Hajská

Hudba

PŘEDČASNÝ KONCERT - A. PLACHETKA a K. KNĚŽÍKOVÁ

Palác Žofín, Slovanský ostrov 226/8, Praha 1 Slovanský ostrov 226/8

20. 2. 2019

Palác Žofín, Slovanský ostrov 226/8, Praha 1 Praha

Koupit vstupenky

Basbarytonista Adama Plachetka je sólistou Vídeňské státní opery. Se sopranistkou Kateřinou Kněžíkovou vydali loni v září desku Každý jen tu svou.

Nyní společně vystoupí za doprovodu Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou dirigenta Davida Švece v Praze na Žofíně a diváci uslyší poprvé písně z desky naživo. Na programu jsou ale i díla českých autorů - Bedřicha Smetany a Antonína Dvořáka.

Charitativní koncert pořádá Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Stoprocentní výtěžek z prodeje vstupenek na tento koncert poputuje na podporu konkrétních rodin s předčasně narozeným dítětem a jejich konkrétních potřeb. V České republice se ročně narodí cca 8 tisíc dětí předčasně. To je každé dvanácté dítě. Zakoupením vstupenky zažijete nezapomenutelný večer a pomůžete těm nejmenším.

K dispozici je i limitovaný počet vstupenek Gold, které jsou zároveň pozvánkou na benefiční večeři za účasti Adama Plachetky, Kateřiny Kněžíkové a dalších vzácných hostů. Benefiční gala večeře se bude konat po skončení koncertu v prostorách Paláce Žofín.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz