Pohádkový muzikál na ledě Pravý Louskáček potěší celou rodinu

  9:15
Profesionální sportovci a sólisté světových ledních show se zástupci nejlepších škol bruslení, účastníky světových sportovních soutěží předvedou na ledě nové zpracování klasické pohádky Louskáček. Na pohádkový muzikál Pravý Louskáček se mohou v únoru těšit diváci v Ostravě, Brně, Českých Budějovicích a Chomutově.

Show

PRAVÝ LOUSKÁČEK - pohádkový muzikál na ledě

enteria arena Sukova třída 1735

11. 1. 25 - 18. 1. 25

enteria arena Pardubice

Další termíny

Koupit vstupenky

Fascinující a tajemný příběh je balet na ledě, akční krasobruslařská, akrobatická a taneční show v podání cirkusových umělců, herců a zpěváků. Tým choreografů Českého svazu krasobruslení zapojil do show ty nejtalentovanější sportovce. 

Od prvních okamžiků se diváci ponoří do atmosféry magie, kouzel a zázraků. Představení trvá s přestávkou 120 minut.

Termíny představení

3. 2. - OSTRAVAR ARÉNA, Ostrava

10. 2. - Winning Group Arena, Brno

11. 2. - Budvar aréna, Ceske Budejovice,

17. 2. - Rocknet Arena, Chomutov

Pravý Louskáček na ledě je moderní a povedená četba klasického pohádkového příběhu Ernsta Theodora Hoffmanna. Dynamika a krása krasobruslení, skvělé kostýmy, okouzlující hudba a lehká multimediální show se spojily, aby dospělým a dětem řekly a jasný příběh o tom, jak je důležité věřit v zázraky.

Představení je hudebním přepracováním klasické pohádky skladatele Petra Iljiče Čajkovského, ale i zcela nových instrumentálních skladeb a autorských písní, které si již diváci představení oblíbili.

Pravý Louskáček je hudební představení na ledě pro celou rodinu. Spojuje tradice klasického divadla a současné trendy světové zábavy.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz