Muzikál na ledě Pravý Louskáček oživí tajemný příběh v Praze a Pardubicích

  11:00
Jedna z mála současných ledních show Pravý Louskáček je pohádkový, fascinující a tajemný příběh, který si zachovává motivy slavné klasické adaptace. Tuto nádhernou pohádku mohou diváci vidět v nových barvách a netradičním provedení v Praze a Pardubicích. Pro čtenáře iDNES.cz připravili pořadatelé rodinnou slevu.

Show

PRAVÝ LOUSKÁČEK - pohádkový muzikál na ledě

enteria arena Sukova třída 1735

14. 1. 23 - 15. 1. 23

enteria arena Pardubice

Další termíny

Koupit vstupenky

Fascinující a tajemný příběh je balet na ledě, akční krasobruslařská, akrobatická a taneční show v podání cirkusových umělců, herců a zpěváků. 

Od prvních okamžiků se diváci ponoří do atmosféry magie, kouzel a zázraků. Představení trvá s přestávkou 120 minut.

Kvůli pandemii byla celá show přesunuta právě na rok 2021.  Muzikál na ledě Pravý Louskáček tak mohou diváci navštívit v Praze v Tipsport Areně 18.12.2021 a o den později v pardubické Enteria Arena. Začátek představení je vždy ve 14:00. Na nový termín brněnského představení pořadatelé čekají.  Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, není potřeba je měnit.

Pořadatel nabízí pro čtenáře iDnes.cz exkluzivní slevu 20 % na nákup vstupenek - takzvaná rodinná sleva. Slevu lze uplatnit od tří kusů vstupenek. Pokud někdo bude mít v košíku dvě vstupenky, sleva se neaktivuje, i když zadá heslo nebo kód, upozorňují pořadatelé. Název slevy je: Rodinná sleva, heslo pro uplatnění slevy: RODINA.

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn, rezervace vstupenek ZTP/P: rezervace@ticketportal.cz

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz