Americké uskupení Postmodern Jukebox vás přivítá ve dvacátých letech na zámku Sychrov

  16:30aktualizováno  16:30
Americké uskupení Postmodern Jukebox se vrací do Čech a poprvé pod širé nebe. Svou venkovní premiéru budou mít v malebné zahradě Státního zámku Sychrov. Vystoupí tu v rámci světového turné Welcome to the Twenties 2.0.

Postmodern Jukebox | foto: Ticketportal

Hudba

Postmodern Jukebox

Státní zámek Sychrov Sychrov 1

18. 7. 2020

Státní zámek Sychrov Sychrov

Koupit vstupenky

„Při sestavování koncepce repertoáru Postmodern Jukebox pro toto turné jsme se snažili spojit skutečný talent s vhodným materiálem a vytvořit jedinečný a úchvatný zážitek pro fanoušky Postmodern Jukebox,“ říká zakladatel PMJ Scott Bradlee. „Připravte se na nejsenzačnější party dvacátých let našeho věku s Velkým Gatsbym.“

Multifunkční kolektiv už interpretoval hity Lady Gaga, Beyoncé, The White Stripes, Lorde, Outkast, Radiohead, Maroon 5 a mnoho dalších prostřednictvím téměř 30 alb a bezpočtu singlů.

Scott Bradlee & Postmodern Jukebox

Postmodern Jukebox (PMJ) založený Bradleem v roce 2009 nashromáždil od doby svého vzniku víc než miliardu zhlédnutí na YouTube a nasbíral víc než 1,7 milionu příznivců na Facebooku. V posledních pěti letech na svých světových turné odehrál stovky koncertů vyprodaným sálům šesti kontinentů.

„Minulá dvacátá léta nám dala jazz, jedinou původní uměleckou formu vzniklou v Americe. Kdo ví, čeho se můžeme dočkat ve 20. letech tohoto století?“ říká Bradlee. 

„Jedna věc je jistá, že mnoho lidí je už unaveno z titulků nastražených při každém kliknutí, nesmyslných televizních reality show a závislosti na mobilních telefonech, která v minulém desetiletí nepřinesla nic jiného než rozdělení lidí. Využíváme našeho malého koutku popové kultury k tomu, abychom přiměli lidi zapomenout na problémy a přidat se k naší oslavě skutečného hudebního talentu a nadčasového stylu – živě a v reálném, ne virtuálním světě.“

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz