Populární boyband 5 Seconds Of Summer představí v Praze chystanou desku

  12:30
Říká se o nich, že jsou nástupci One Direction, ačkoli hrají úplně jinou muziku. Jsou ale stejnými idoly teenagerů. Australský pop-rockový boyband 5 Seconds Of se konečně představí i českému publiku naživo a to hned v O2 areně

5 Seconds Of Summer | foto: Profimedia.cz

Hudba

5 Seconds Of Summer

O2 arena Českomoravská 2345/17

1. 6. 2020

O2 arena Praha

Koupit vstupenky

Kapela 5 Seconds Of Summer, kterou tvoří Luke Hemmings (zpěv, kytara), Michael Clifford (zpěv, kytara), Calum Hood (zpěv, baskytara) a Ashton Irwin (zpěv, bicí), funguje již od roku 2011 a za tu dobu se vyprofilovala mezi nejúspěšnější australské kapely posledních dvou dekád.

Původně punkový, dnes spíš pop-rockový boyband, boduje nejen v rodné Austrálii, ale i v Americe, Asii a Evropě. Za sebou už má tři světová turné a jedno severoamerické s kapelou The Chainsmokers.

Letošní turné nese název No Shame a kapela opět zavítá i do Evropy. Poprvé navštíví i Prahu a protože se čeká velký zájem především mladšího publika, zamířili rovnou do největší české haly.

Kromě pecek ze svých úspěšných tří desek tu představí i úplné novinky z desky čtvrté, na které pracují s takovými osobnostmi, jako jsou Charlie Puth nebo Pyan Tedder z OneRepublic. Venku už jsou povedené singly Easier a Teeth.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz