Peter Nagy slaví v dubnu koncertem v Lucerně dvě výročí

Několikanásobný Zlatý slavík, skladatel, zpěvák, autor mnoha hitů a jeden z nejpopulárnějších česko-slovenských zpěváků slaví v roce 2024 hned dvě výročí - půlkulaté narozeniny a 40 let kapely Indigo. K této příležitosti zahraje v dubnu jedinečný koncert v pražské Lucerně.

Peter Nagy na koncertě | foto: Ticketportal

Hudba

PETER NAGY 105

Palác Lucerna, Velký sál Štěpánská 704/61

18. 4. 2024

Palác Lucerna, Velký sál Praha 1

Koupit vstupenky

Diváci se podle pořadatelů mohou těšit na jeho nejznámější skladby jako například Kristínka iba spí, Láska je tu s vami, Profesor Indigo, So mnou nikdy nezostárneš, Aj tak sme frajeri či S nohami na stole.

Peter Nagy během své kariéry spolupracoval s řadou známých hudebníků a někteří z nich budou také gratulanty na tomto speciálním koncertě.

Vizuální koncept bude čerpat z archivních záběrů a mapovat Petrovu dlouhou kariéru muzikanta a zpěváka.

K dispozici je i velmi omezený počet VIP sedadel přímo u pódia, držitelé VIP vstupenek obdrží před koncertem hodnotný dárek.

Hity, které mě živí, už mám. Další nepotřebuji, říká Peter Nagy

Peter Nagy se ale kromě zpěvu etabloval v uměleckém světě i jako fotograf. Fotí téměř výhradně ženy. Nabízejí se mu prý samy. Kterou bude fotit, si ale vybírá až na základě osobního setkání. Je totiž mnoho krasavic, které postrádají šmrnc. A i když má zpěvák rád exotické ženy, nad Slovanky prý není.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz