Ostrava Žije v dubnu přinese hudební noc plnou hip hopu

  18:30
V pátek 14. dubna ožije Ostrava hip hopem. V hale Tatran se bude totiž konat první z akcí Ostrava Žije roku 2023. Stejně jako při dřívějších energických edicích, se i tentokráte mohou diváci těšit na vystoupení více předních umělců v jeden večer.

Ostrava Žije | foto: Ticketportal

Hudba

Ostrava Žije w/Majk Spirit, Pil C, Refew, Psycho Rhyme

Hala Tatran Cingrova 10

14. 4. 2023

Hala Tatran Moravská Ostrava

Koupit vstupenky

V Ostravě se 14. dubna konkrétně představí Majk Spirit & Grimaso, Pil C & SpecialBeatz, Refew, Psycho Rhyme, frdm a jedny z předních DJs tohoto kraje.

Pořadatelé slibují unikátní zvuk od světové špičky, kterou je společnost Martin Audio, spolu s kvalitní světelnou & LED show, bezbariérový přístup, rychlý odbavovací systém a posílené bary se studentskými cenami, ale také unikátní line up.

„Když se ohlídnu na naše první dvě akce, vidím organizační i technologický posun dopředu. Očekávám, že dáme návštěvníkům důvod ke spokojenosti dalšími inovacemi, které na 14. 4. chystáme. Neskutečně se těšíme, až je budeme moci předvést. Přípravy probíhají, ohromně natěšeni jsou už i umělci a všichni společně věříme, že v dubnu rozezníme Ostravu skvělou muzikou,“ uvedl ředitel Ostrava Žije Tomáš Jelínek.

Doplnil, že na tento rok se chystá více kulturních akcí o více hudebních žánrech.

„Jakožto Ostrava Žije usilovně pracujeme, abychom potěšili fanoušky širší věkové kategorie. Chystáme folkový koncert na letní scéně, který zatím nechci úplně prozrazovat, další unikátní večer plný hip hopu a techno se světovými zahraničními umělci. Ať už se jedná o jakýkoliv z těchto hudebních žánrů, prioritou je pro nás nabídnout lidem hudební akci na špičkové úrovni,“ slíbil.

„Všem fanouškům uctivě děkuji za přízeň v roce 2022. Hlavně díky vám a vaší podpoře je možné dělat Ostravu opět kulturně zajímavou destinací. Také díky vám můžeme dále podporovat rozvoj mladých talentů a dávat šance prorazit, což nás neuvěřitelně těší,“ uzavřel Jelínek.

Témata: Ostrava, Tatran

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz