Na galakoncertě Od opery k muzikálu zazní nejslavnější árie

  16:30
Začátkem prosince se v divadle Hybernia uskuteční velkolepý mezižánrový galakoncert předních českých a slovenských pěvců, kteří svojí technikou „krásného zpěvu“ (z italštiny bel canto) rozechvívají posluchače a slaví úspěchy v opeře, operetě či muzikálu v tuzemsku či zahraničí.

Na galakoncertě Od opery k muzikálu vystoupí sopranistka Tereza Mátlová (soprán), mezzosopranistka Ester Pavlů, slovenský tenorista Peter Berger, basbarytonista Daniel Hůlka a barytonista Vladimír Chmelo | foto: Ticketportal

Divadlo

OD OPERY K MUZIKÁLU

Divadlo Hybernia náměstí Republiky 3/4

2. 12. 2022

Divadlo Hybernia Praha 1

Koupit vstupenky

S doprovodem orchestru Praga Sinfonietta pod taktovkou Miriam Němcové se v nejslavnějších operních, operetních a muzikálových áriích představí čeští a slovenští sólisté: sopranistka Tereza Mátlová, mezzosopranistka Ester Pavlů, slovenský tenorista Peter Berger, basbarytonista Daniel Hůlka a barytonista Vladimír Chmelo. Slavnostním večerem diváky provede Marián Roden.

Na koncertě za doprovodu třicetičlenného orchestru zazní árie a písně z oper, operet a muzikálů: Carmen – Nápoj Lásky – Figarova svatba – La Traviata – Don Giovanni – Rusalka – Lazebník Sevillský – Lakmé – Turandot – Země úsměvů – Netopýr – Hraběnka Marica – My Fair Lady – Dracula – West Side Story – Bídníci.

Koncert je součástí projektu „Opera lidem“ v rámci Českého pěveckého institutu, který galakoncertem zahajuje spolupráci s Divadlem Hybernia.

Přijďte se zaposlouchat do známých melodií a nechte se unášet fascinujícím souzněním hudebních nástrojů a jedinečných českých a slovenských hlasů a dopřejte si jedinečný kulturní zážitek v Divadle Hybernia!

K umocnění zážitku pro vás pořadatelé připravili VIP balíčky, díky kterým se slavnostní večer stane skutečně výjimečným. Můžete si je zakoupit společně se vstupenkou jakékoliv cenové kategorie.

VIP balíček obsahuje welcome drink, raut a meet and greet po koncertě. Raut proběhne v salonku Divadla Hybernia a bude při něm možnost navštívit rovněž terasu divadla, ze které se naskýtá fascinující výhled na Prahu. V prodeji je pouze omezený počet VIP balíčků.

Během koncertu bude pořizován videozáznam, který bude dále používán Českým pěveckým institutem. Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte s tím, že se můžete na videozáznamu v hledišti divadla krátce objevit.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz