Na Votvírák míří Dyk, Kryštof, Těžkej Pokondr nebo Hana Zagorová

  9:51aktualizováno  6. května 16:32
Na multižánrovém festivalu Votvírák, který proběhne 14. - 16. června na letišti v Milovicích u Mladé Boleslavi, bude mít letos řada českých interpretů svou premiéru. Nebudou ale chybět ani stálice, které jsou tu už jako doma.

Na Votvíráku vystoupí skupina Kryštof | foto:  František Vlček, MAFRA

Festivaly

VOTVÍRÁK

letiště Boží Dar ( Milovice u Mladé Boleslavi) Milovice

16. 6. 2019

letiště Boží Dar ( Milovice u Mladé Boleslavi) Milovice

Koupit vstupenky

Na 13. ročníku festivalu Votvírák bude mít svou premiéru zpěvačka Hana Zagorová, která loni vydala desku Já nemám strach s písněmi od Marka Ztraceného nebo Radůzy.

Poprvé se představí také držitelé cen Anděl David Stypka, letošní objev skupina The Atavists nebo Vojta Dyk s B-Side Bandem.

Velký festivalový návrat čeká kapelu Gaia Mesiah, která se vrátila po letech v původním složení a vydala novou desku Excellent Mistake.

Překvapením pro všechny fanoušky vtipných cover verzí bude vystoupení dua Těžkej Pokondr, které oznámilo po dvaadvaceti letech konec kariéry. Na Votvíráku ovšem vystoupí a to s živou kapelou Raketáci.

Fanoušci festivalu ovšem nepřijdou ani o stálice české a slovenské hudební scény ze všech žánrů. Vystoupí tu kapely Kryštof, Divokej Bill, Rybičky 48, Horkýže Slíže, Sto zvířat, Mandrage, Skyline, Visací zámek, Wohnout, Vypsaná fixa, PSH, Doga a další. Budou tu i písničkáři jako Xind X nebo Jaroslav Uhlíř a rappeři jako třeba Rytmus.

Festival vítá celé rodiny, děti do 130 cm mají dokonce vstup zdarma.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz