Největší český festival Votvírák nabídne Pokondry i Zagorovou

  9:51aktualizováno  9:51
Votvírák je největší multižánrový festival zaměřený na českou a slovenskou tvorbu. Proběhne 14. - 16. června na letišti v Milovicích u Mladé Boleslavi a letos nabídne kromě osvědčených festivalových hvězd taky nečekané novinky.

Na Votvíráku vystoupí skupina Kryštof | foto: Monika Navrátilová

Festivaly

VOTVÍRÁK

letiště Boží Dar ( Milovice u Mladé Boleslavi) Milovice

16. 6. 2019

letiště Boží Dar ( Milovice u Mladé Boleslavi) Milovice

Koupit vstupenky

Na 13. ročníku festivalu Votvírák bude mít svou premiéru zpěvačka Hana Zagorová, která loni vydala desku Já nemám strach s písněmi od Marka Ztraceného nebo Radůzy.

Poprvé se představí také držitelé cen Anděl David Stypka nebo letošní objev skupina The Atavist.

Velký festivalový návrat čeká kapelu Gaia Mesiah, která se vrátila po letech v původním složení a vydala novou desku Excellent Mistake.

Fotogalerie

Překvapením pro všechny fanoušky vtipných cover verzí bude vystoupení dua Těžkej Pokondr, které oznámilo po dvaadvaceti letech konec kariéry. Na Votvíráku ovšem vystoupí a to s živou kapelou Raketáci.

Fanoušci festivalu ovšem nepřijdou ani o stálice české a slovenské hudební scény ze všech žánrů. Vystoupí tu kapely Kryštof, Divokej Bill, Rybičky 48, Horkýže Slíže, Sto zvířat, Mandrage, Skyline, Visací zámek, Wohnout, Vypsaná fixa, PSH, Doga a další. Budou tu i písničkáři jako Xind X nebo Jaroslav Uhlíř a rappeři jako třeba Rytmus.

Festival vítá celé rodiny, děti do 130 cm mají dokonce vstup zdarma.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz