Motocross Grand Prix of Czech Republic  

  14:30

Sport

Motocross Grand Prix of Czech Republic  

MXGP Loket Na Vyhlídce 592

20. 7. 24 - 21. 7. 24

MXGP Loket Loket

Další termíny

Koupit vstupenky

Mistrovství světa v motokrosu tříd MXGP, MX2 2022
Staňte se součástí jednoho z nejprestižnějších motoristických závodů konaných na území České republiky v roce 2022. Navštivte motokrosový areál Loketské serpentiny v Lokti, kde se bude konat Mistrovství světa v motokrosu ve třídách MXGP a MX2.
Přijďte podpořit naše jezdce a sledovat ty nejlepší na světě!

Závody EMX 2t + EMX85 + EMX65
Stejně jako v loňském roce je součástí akce vložený závod ze série podniků EMX 2t a dále jednorázový finálový závod o titul FIM EUROPE MISTR EVROPY V MOTOKROSU ve třídách EMX 85 + EMX 65, kterého se v každé třídě zúčastní 40 nejlepších jezdců z celého světa.

VSTUPENKY:
Žádná za vstupenek neumožňuje vstup do depa!
Vstupenky Standard jsou na stání, kryté sezení zajišťují pouze vstupenky VIP

VSTUPENKY VIP AČR SILVER (jednodenní) a VIP AČR DIAMOND (dvoudenní)
Zóna AČR VIP s velkoprostorovým párty stanem s podlahou, hledištěm a krytým sezením přímo u cíle a s exkluzivním výhledem na start. V prostoru AČR VIP jsou umístěny TV s přímým přenosem z trati a s live časomírou. Catering nabízí studenou i teplou kuchyni a nápoje po celou dobu provozu. V ceně vstupenky je i parkování vozidel AČR VIP (pozor! maximální výška vozidla 2,2m!) v prostoru na začátku diváckého parkoviště.
Pro vstup do VIP zóny NEplatí zlevněné dětské vstupenky.

PARTY 16.07.2022
Sobotní večer po ukončení závodů pokračuje Party až do ranních hodin, nebude chybět ani tradiční velkolepý ohňostroj od 23:00. Vstup na Party je v ceně vstupenek na sobotu 16.07.2022 a v ceně vstupenek dvoudenních.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
děti s výškou postavy méně než 120 cm - zdarma, bez vstupenky (platí i pro VIP zónu), každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku / zlevněné vstupenky pro děti s výškou postavy méně než 150 cm (tyto zlevněné vstupenky neplatí pro vstup do VIP zóny) / vstupenky jsou nepřenosné, u vstupu budou vyměněny za pásku (hand strip)
ZTP/P info:
vstupenky "ZTP/P, DOPROVOD" jsou vyhrazeny pro držitele průkazu ZTP/P a vždy pro jednu osobu jako doprovod, nárok na vstupenku ZTP/P je třeba prokázat příslušným průkazem, každý z návštěvníků musí mít vlastní vstupenku / vstupenka "ZTP/P, DOPROVOD" zajišťuje bezplatné parkování v areálu a samostatný sektor v hledišti / bezbariérový přístup ANO, s výhradou: přírodní areál bez zpevněných cest

-TH-

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz