Na Mělnickém vinobraní vystoupí Ledecký, Lenny i Monkey Business

  11:30
Nad soutokem Labe a Vltavy proběhnou třídenní slavnosti vína, které doprovodí pestrý program probíhajících na čtyřech scénách. Vystoupí tu Monkey Business, Polemic, Lenny a další.

Monkey Business (Metronome Festival, Praha, 23. června 2017) | foto:  Tomáš Krist, MAFRA

Festivaly

MĚLNICKÉ VINOBRANÍ 2019

Mělník - centrum centrum

22. 9. 2019

Mělník - centrum Mělník

Koupit vstupenky

Mělnické vinobraní je největší městskou slavností podzimu ve Středních Čechách, na kterou přijíždí více, než 30 tisíc návštěvníků. 

Fotogalerie

Akce oslovuje návštěvníky všech generací. V nabitém programu vystoupí během tří víkendových dnů známé české i zahraniční kapely nejrůznějších žánrů na třech scénách, odehrají se divadelní vstupy a šermířské souboje.

Páteční večer zpříjemní vystoupení skupiny Amanitas a zpěvačky Lenny. V sobotu ještě před polednem vystoupí Voxel, odpoledne pak Dasha nebo Janek Ledecký a večer skupiny Tara Fuki, Jelen, Vltava, Monkey Business, PSH. Nedělní odpoledne bude patřit Jasné páce a slovenské skupině Polemic.

Nejmladším návštěvníkům patří dětská scéna s pestrým programem a výtvarnými dílnami. Vrcholem bude velký historický průvod a efektní ohňostroj

Ve stáncích lemujících zónu vinobraní lze vychutnávat víno i burčák a oblíbené gastronomické speciality. K vidění budou také ukázky řemesel s možností zakoupit rukodělné výrobky. Součástí vinobraní jsou i pouťové atrakce a řada doprovodných programů.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz