Lord Of The Dance se vrací do Česka s novými tanečními čísly i muzikou

  12:30aktualizováno  12:30
Po předloňském rekordním úspěchu se legendární irský taneční soubor Lord Of The Dance vrátí opět do České republiky, aby tu pod taktovkou tanečního génia Michaela Flatleyho předvedl zbrusu nová taneční čísla na novou muziku skladatele Gerarda Fahyho.

Lord of the Dance - Dangerous Games | foto: Ticketportal

Show

Lord of the Dance - Dangerous Games

DRFG arena, Křídlovická 911/34, Brno Křídlovická 911/34

2. 3. 2019

DRFG arena, Křídlovická 911/34, Brno Brno

Koupit vstupenky

Na svém posledním turné v roce 2017 zaznamenali Lord Of The Dance rekordní návštěvnost. V České republice jejich představení vidělo téměř sedm set tisíc diváků. Letos přiváží opět fenomenální taneční a vizuální show s řadou světelných efektů a překrásnými kostýmy.

Fotogalerie

Nové představení nese název Dangerous Games a jeho tématem je napínavý souboj nového Pána Tance s Donem Dorchou. Představení bude opět plné klasických „riverdancing“ tanečních výstupů, tak charakteristických pro irský tanec a vyvrcholí fantastickým finále se slavným závěrečným přídavkem, který vždy zvedá fascinované publikum znovu a znovu ze židlí.

Jedna ze zakladatelů taneční skupiny Marie Duffy Pasková slibuje divákům show nabitou energií, která se přenáší na publikum. „Lidé v průběhu představení vstanou a podupávají si nebo pobrukují do rytmu. Energie tanečníků se přenáší na publikum, atmosféra Lord of the Dance je prostě elektrizující,“ říká.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz