Holčičí skupina Lollipopz připravila pro své mladé fanoušky vánoční megashow

  9:31aktualizováno  9:31
Vánoční program skupiny Lollipopz bude plný nových i dobře známých písniček, soutěží a zábavy. 8. prosince vystoupí v Zoner Bobyhall v Brně a 14. prosince v pražské Lucerně. Nabízejí i osobní setkání s fanoušky.

Lollipopz | foto: Facebook

Hudba

LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW

Zoner BOBYHALL, Sportovní 559/2A, Brno Sportovní 559/2A

8. 12. 2019

Zoner BOBYHALL, Sportovní 559/2A, Brno Brno

Koupit vstupenky

Laura, Eliška, Pája a Nikki baví děti na řadě kulturních akcí po celém Česku, ale proslavily se také úspěšným pořadem na Youtube Lollymánie. Mají za sebou již dvě vyprodaná turné a Youtube kanál Lollipopz již brzy překročí hranici 100 tisíc odběratelů.

Pro své fanoušky nyní dívky připravily vánoční megashow. Budou to jejich dosud největší koncerty. Vánoční program plný nových i dobře známých písniček mají fanoušci šanci vidět jen na těchto dvou koncertech.

Poprvé je také k dispozici limitovaná edice vstupenek Meet & Greet, které kromě vstupu na koncert umožňují i vstup na uzavřené setkání se skupinou Lollipopz, s možností získání autogramu (podpisová karta je v ceně vstupenky), vyfotit se a prohodit s děvčaty pár slov. A to vše bez dlouhých front!

Skupina Lollipopz vznikla v roce 2016 a tvoří jí čtyři dívky ve věku 11-13 let. Se svým vlastním repertoárem vystupují v České i Slovenské republice. Mají za sebou i několik televizních vystoupení a s pořadem Lollymánie se staly oblíbenými Youtuberkami mezi dětmi do 12 let.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz