KRHUT & KOZUB

  12:30

Hudba

KRHUT & KOZUB

Pivovar Plzeňský Prazdroj - nádvoří U Prazdroje 64/7

6. 9. 2022

Pivovar Plzeňský Prazdroj - nádvoří Plzeň 3-Východní Předměstí

Koupit vstupenky

KRHUT & KOZUB
Herec Štěpán Kozub a hudebník a textař Jiří Krhut vydali na konci roku 2020 své debutové album s názvem Prásknu bičem a hned v únoru 2021 natočili videoklip Práce pro šaška. Tato ostravská dvojka si rychle získala srdce posluchačů napříč generacemi. Jejich tvorba obsahuje písně, které se žánrově liší a svými vokály je na desce i koncertech obohacuje písničkářka Barbara Kanyzová. Koncerty Krhuta a Kozuba nebývají často jen a pouze a o písničkách, ale protože společným jmenovatelem obou interpretů je neodmyslitelně humor, divák se tak na jejich vystoupeních mnohdy docela vydatně pobaví a zasměje.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
koncert na stání s možností posadit se (Hradec Králové - číslovaná sedadla) / sleva "50% ZTP/P, DOPROVOD" pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech i na internetu / bezbariérový přístup ANO / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku / slevy NE

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz